2737
2734
عنوان

از دست بابام خیلیییی ناراحتم

721 بازدید | 53 پست

ناراحتیم یجوریه که ته قلبمو سوراخ میکنه

هیچکس تاحالا قدر بابام عذابم نداده

اگر میخواید بگید هرچی باشه پدره و احترامش واجبه و اینا بهتره چیزی نگید چون یوقت جوابتونو بد میدم ناراحت میشید.

هر کی نر باشه میتونه تولید مثل کنه و اسم پدر بیفته روش .

واااای خدا چقدر سختی بکشم من؟

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 

چیکارت میکنه

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم تو فقط پدرته،،من چی بگم ک کل عالم و آدم باهام بدشدن،اولیشونم مامان و بابام...درکت میکنم 😢

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2738
2706