2726

قبل حرف زدن و عمل كردن اگه حداكثر يك دقيقه فكر كني مطمئن باش بهترين تصميمات رو ميگيري

و نيازي به زرنگ بازي نيست

بدبخت ترين افراد كساني هستند كه به خاطر منافعشان،نه حرف حق ميزنند🙊نه حرف حق ميشنوند🙉و نه حتي حق را ميبنند🙈.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توی راه رفتن حرف ندارم یک کیلومترو پنج دقیق طی میکنم😂اینم زرنگیه دیگ

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

راز های شخصی زندگی دیگران رو بفهمی هر وقت بهشون نیاز داشتی بگی یا لو می دم یا ...... غیبت نکردن به نظرم زرنگیه چون یکی غیبت میکنه نظر واقعی خودشو لو  میده از یه جایی فرد غیبت شونده ممکنه بفهمه ...سعی کن کاری کنی  زن ها باهات  درد و دل کنن بعد هر وقت نیاز داشتی ..... مخ زدن خودش زرنگیه با سیاست رفتار کردن ضعفتو به کسی نگی و نشون ندی کاری کنی بقیه به جات یه کارایی کنن بعد امتیازشو تو بگیری و...

بزن قدش😂😂😂منم هر کی با من میره خرید گریش میگیره از بس گاز میدم

خخخخخ منم همیطورم توی راه مدرسه هیچکس بامن نمیومد میگفتن ما میخوایم آروم بریم ک تو راه حرف بزنیم تو خیلی سریع ب خونه میرسی😀😀😀

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2706