2733
2734

بچه ها من روده هام خيلي نفخ ميكنه و شكمم مثل توپ باد ميكنه نفخش سخت دفع ميشه وقت كولونوسكوپي گرفتم يك ماه بايد منتظر باشم بياييد بهم راهكار بديد چكار كنم يه روزايي خوبم يهو يه روزايي خيلي بد بايد چند بار برم دستشويي و هر بار دفع نيمه كاره و ... يك دكتر بهم گفت تنبلي روده گرفتي اما واقعا يبوست نيستم هميشه ميشه تنبلي روده اين مدلي باشه اينم بگم درد و خونريزي و اينا ندارم حركات روده هام كم شده فك ميكنم  كسي تجربه مشابه داره 

آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیزای نفاخ مثل حبوبات نان جو شیر و دارچین مخور

وقتي نفاخ ميخورم بدتر و شديدتر ميشه اما چرا دفع نميشه نفخ ؟؟؟ شما اينجوري بوديد دوستم

وقتي نفاخ ميخورم بدتر و شديدتر ميشه اما چرا دفع نميشه نفخ ؟؟؟ شما اينجوري بوديد دوستم

آره منم اینطوریم و دفع نمیشد خ اذیت میشدم دکتر بری بت قرص میده ولی رعایت کنی خ بهتر میشه سبزیجاتم نخورمثل کلم اینا حالمو بد میکرد ولی گوجه خیار بخور پیاز و سیر اینا ک اصلا

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
2738
آره منم اینطوریم و دفع نمیشد خ اذیت میشدم دکتر بری بت قرص میده ولی رعایت کنی خ بهتر میشه سبزیجاتم نخ ...

جدا من عاشق همين چيزام با غذا بخورم سبزيجات ترب و پياز چه يك مدت هم سير درماني كردم روزي يه حبه خام ميشه از اون باشه 

2706