2726
عنوان

کسب در امد

576 بازدید | 21 پست

سلام سلام خوبین بچه ها

من یه چن ماهی هست تو یه سایت اینترنتی کار می کنم اسمش هم araddoc هست؛ اگر به خوبی کار کنین در امد خوبی دارین.

نحوه ی کار تولید محتوا هست؛ هیچ هزینه ای هم نمیخواد پرداخت کنین به سایتش برین تو ویدیو هایی که قرار دادن آموزشش به طور کامل داده شه.

یکی از معتبر ترین سایتا برای کسب در امده من خودم خیلی ازش برداشت داشتم 

چی تولید میکنی 

هفته ای چن برداشت میکنی؟

اولشم پول میگیره؟

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مثلا باید چ محتوایی تولید کنی واقعا راسته؟؟؟؟؟

اره عزیزم چون من خورم ازش درامد دارم دوست دارم که بقیه هم بتونن درامد داشته باشن، من ازش زیاد برداشت داشتم.

برو تو سایت اموزشش هست

نه هیچ پولی نمیخوان. هفته ای بستگی به کارکرد خودت داره. دستمزد هر مطلب متفاوته

تو تاپیکای قبلیت ک گفتی هزینه ی پکیج باید داد؟

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
خ خوبه خودت ماهی چقد در میاری ببخش ک میپرم بخدا من دنبال کسی درامدم

میدونم عزیز من هم عین خود تو بودم تو خودت حساب کن روزی 10 تا مطلب دو هزا رو پونصدی بزنی تو دو روز چقدر درامد داری 

بستگی به توانایی خودت داره

2706