2726
عنوان

خداروشکر که ازشون پول نمیگیرم !

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 35 پست

منم هیچ جا باهاشون نمیرم وگرنه کلی اخم و تخم میکنن با داداشم. کلا کاری به کارشون ندارم دوری و دوستی 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

نمیدونم‌چرا ما ایرانی ها یا از اینور بوم میفتیم یا اونور بوم،یه موقع خواهر شوهرتا انقدر پر رو میشن حق خودشون میدونن از داداش  شون پول ناحق بگیرن ،یه موقع عروسا انقدر پر رو میشن میگن سوار ماشین داداشت نشو 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من درک نمیکنم چرا برادر نباید پول بده خواهرش؟!من داداشم جونمم بخواد واسش میدم بعد بیام سر پول گدا بازی دربیارم!پس فرق خواهر و برادر با غریبه چیه!ایشالله که هیچ خواهر و برادری به پول هم نیازی نداشته باشن 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

شماخواهرشوهر باشعوری هستی...من خودم عاشق زن داداشمم و اونم خانومه ماشالله...اما پنج تا خواهرشوهر دارم ک ندید واسم حرف میزدن چون اهل خبرکشی نبودم و شوهرم احتراممو زیاد پیششون داره...خواهرشوهر دومم باهامون اومد مسافرت و تو ماشین مابود...کارش شده بود دوبهم زنی و خبرکشی از ماشین ما به اونا...بازم اهمیت ندادم...خوردو خوراک و خرجشم بامابود در حالیکه دوتا خواهرو برادر متاهلشون همسفرمون بودن...یواش یواش دعوا راه مینداخت تا رسید ب دوبهم زنی بین من و همسرم...منم وسط راه از ماشینمون پیادش کردم و گفتم بار اول و اخرت باشه با من جایی بیای...خداروشکر یه ده سالی میشه کجدارو مریض قهریم

من اصلا کاری ب خانم برادرم ندارم. اون روز برادرم زنگید ک بیا بریم طلافروشی برا خانومش طلا بگیره گفت تو هم بیا نظر بده، گفتم خب ب من چه من چرا بیام با خانومت برو اون میخاد استفاده کنه ن من ک، 😁😁😁😁

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!

مرددباید همه رو درجایگاه خودش نگه داره..سیاست داشته باشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
اره واقعا من حتی سالی یه بارم نمیرم خونشون که خانومش ناراحت نشه انقدر پارک وجا زیاده واسه گشتن که لا ...

اما از لحاظ عاطفی ارتباطتو باداداشت قطع نکن...زنگ بزن حالشو بپرس یا اگر تنها اومد باهاش گپ بزن...هیچکس نمیتونه رابطه ی خواهرو برادرو قطع کنه

من درک نمیکنم چرا برادر نباید پول بده خواهرش؟!من داداشم جونمم بخواد واسش میدم بعد بیام سر پول گ ...

ینظرم حتی پول هم بخواد بده باید اونقد سیاست داشته باشه که ب همسرش چیزی نگه

چند تا خواهرین

سه تا من بزرگترم 21سالمه دو تا خواهر دو قلو دارم 13سالشون هس

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭

حالا مال ما یکجور دیگه اس قبلا خیلی من خواهر شوهرام بینمون خوب بود خواهر شوهرم خونش یه استان دیگه بود سالی چند بار میومد منطقه خودمون چون مامانش وسواس رو تمیزی داشت تمام خونه ما بود یعنی دوتا دختراش خونه رو به گند میکشیدن ولی اصلا هین خیالمون نبود چون با کمک هم کار میکردیم میخندیدیم بعد که خونه خودش اومد شهر خودمون از این رو به اونرو شد اصلا عجیب و کلا یه کارای کردن که از چشم شوهرم افتادن حالا من این وسط تلاش میکنم بینشون درس کنم چقدر که حرف تا حالا بهم زدن ولی من به شوهرم نگفتم

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم

منم دلم از زنداداشم پره دقیقا ی گوهخور اضافیه

یبار دعوتم کرد خونشون اونم پاگشا همینک رسیدم خونش سلام علیک نکرده گفت سلام چقدر زود اومدی بهم کمک کردی شامشون جوجه کباب بود برنجش رو مامانم دم گذاشت کبابشم داداشم و بابام خودشم فقط ژله و سالاد😒😒 دیگ نرفتم خونشون موقع جمع کردن سفره هم همه سرپا بودیم جمع کنیم اومد وایساد پیش اپن برگشت گفت هیچ کس چرا کمک نمیده؟😐منم دیگ برنج دستم بود داشتم خالیش میکردم تو ی ظرف دیگ همونجور پرت کردم ظرفشو رفتم سفره جمع کردم خاک توسرش با این مهمون داری کردنش خودم چندینبار دعوتشون کردم بعد پاگشا یا قبلش ک نامزد بودن یبار زود نیومد کمک بده بیشور ۹ب بعد میومد ک دیگ سفره پهن کردن برسه بعد شامم ب داداشم اصرااار ک بریم دیگ ظرفاروهم یکی درمیون کمک میده فقط برا خوردن میاد انگار

چنروز پیشم خواست بیاد خونم شب نشینی ک مثلا یساعت بیان بشینن پاشن برن رو هوا ک من گلایه نکنم داداسم نمیاد انقدر اعصابم خورد شد ب مامانم گفتن بهونه بیار ک نیان بگو دارن میرن فلان جا

گورشو گم کنه فقط اینجوری اومدنش و محل نزاشتنش بخوره تو سرش عوضی

خیلی دلم پره ازش خونشون هم ۶ماهه نرفتم و نخواهم رفت فقط صدای برادرم خوش برسه بگوشم کافیه

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
2706