2737
2734
عنوان

خانمهای شاغل

324 بازدید | 37 پست

من شاغلم حقوقم چند ماهه کلا دست شوهرمه میکه از این به بعدم دستم باشه اصن کارتمو نمی ده. الان دو ساله ازدواج کردیم ماشینی که خرید زد به اسمم که خیلی بیشتر از مجموع حقوق منه. میگه خونه ای هم که می خره به اسمم می زنه و با شناختی که دارم ازش می زنه هم. ولی حس اینکه هرچی می خوام بخرم باید اون برام‌بخره و استقلال مالی ندارم اذیتم‌می کنه. البته چیزی بخوام برام می خره ولی چون ولخرجه خیلی اوقات چیزای الکی می خره بعد بعضی جیزای واجب زندگی رو نمی تونیم بخریم واقعا ناراحت می شم. نمی خوام‌کارتمو ازش بگیرم چون واقعا مرد خوبیه و سو استفاده نمی کنه ولی استقلال مالی نداشتن بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم شاغلم کارتم دست خودمه شوهرم از صد درصد حقوقم خبر نداره من کارتم رو بدم به شوهرم دیگه اون حس استقلال مالی رو ندارم حالا میخواد همه دنیا رو به نامم کنه یا همه چی برام بخره

2728
2738

باهاش حرف بزن بگو کارت و نمیخواد بدی اما از حقوق خودم مثلا نمیدونم نصفش و اول ماه بزن توو کارتم

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
برو کارت حقوقیتو بسوزون یه کارت جدید بگیر تامام😐

هرجا نظراتت و میخونم کپ حرف دل منه 

از طرفی ام اسم واقعیم کیمیاس 😂💙

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بعضی مردا بد نیستن ولی دوس دارن مدیریت خونه رو خودشوت داشته باشن دیگع حس قدرت داشته باشن😕عیب نداره حالا میگی هرچی بخوای میخره برات سخت نگیر

2706