2726
عنوان

اينوچطوري به بابام بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1636 بازدید | 123 پست
يه سيمكارتس عزيزم

خدا صبرت بده،من میگم بابا خودم بده میبینم لااقل ازادی که من دارم ارزوی خیلی هاس😂

ماورای باورهای ما،ماورای بودن ها و نبودن ها،دشتی ست پهناور از چپ و از راست،آنجا تو را دوباره خواهم دید⚘⚘⚘⚘
عزيزم اون خط ب اسم خودشه نميخواد بگه كه مال دخترمه ميگه پرينت اس ام اساي خودموميخوام

خب بازم نمیشه عزیزم فرقی نداره نگران نباش پرینت اس ام اس اگ سیم مال خوده طرفم باشه بازم باید پای یه موضوع مهم و ابرو یا حتی پای یه نفر دیگ در میون باشه اونوقت قاضی اجازه صادر میکنه که پرینت بگیرن مستقیم برسه دست قاضی...الکی که نی هر کس پرینت خواست زرت بدن

🐨🥀(;JUST A LAZY KOALA BEAR

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسوزونش ی بهانه بیار 

بعدش بهش بگو ک بیا ب اسم خودم بکنش و اینا ک اگ اتفاقی افتاد تو دردسر نندازمت 

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
2728
خب بازم نمیشه عزیزم فرقی نداره نگران نباش پرینت اس ام اس اگ سیم مال خوده طرفم باشه بازم باید پای یه ...

اها من فكرميكردم چون به اسم خودشه راحت ميتونه بگيره

يكم خيالم راحت شدمرسي عزيزم

ب بابات نگو شک میکنه ،از من بنام داداشم بود دوست پسر هم داشتم ،داداشم تا زن گرفت ترسیدم رفتم یواشکی دفتر خدماتی زدم ب نام خودم آشنا بود و تمام 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
اها من فكرميكردم چون به اسم خودشه راحت ميتونه بگيره يكم خيالم راحت شدمرسي عزيزم

خواهش گلم🥀😂منم چون سیمکارتم به اسم بابامه زیاد راجبش تحقیق کردم واسه همین میدونم...

🐨🥀(;JUST A LAZY KOALA BEAR
شناسنامه داداشتم بردي؟

فقط کارت ملی داداشم با کارت ملی خودم 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2706