2733
2734
عنوان

اينوچطوري به بابام بگم

1639 بازدید | 123 پست

سيمكارتي كه دستمه به اسم بابامه ازهمون اول١٨سالگي كه گرفت ب اسم خودش گرفت ك ب قول خودش هروقت خواست بره چكم كنه راحت بتونه پرينت اس ام اس وتماساموبگيره

الان نميخوام ميترسم بره چكم كنه چي بهش بگم چطوري راضيش كنم به اسم خودم كنه؟

عوض هم نميتونم كنم اجازه ندارم

توروخدانگيد واي چه غلطا ديگه يني بعد٢٢سالگي ام حق ي سيمكارت ب اسم خودم نبايدداشته باشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

وقتی از ۱۸ سالگی تا ۲۳ سالگی نرفته پرینت بگیره 

فک‌‌ نکنم دیگه‌بره

گوشیت چند سیم‌کارتس؟؟؟؟؟

امضامو بخون لطفن...سلام من خوشحالم که تو نی نی سایتم دوسش‌دارم راحت میتونم ‌توش حرف بزنم..اخه دوس ندارم اطرافیانم از زندگیم بدونن(نمیدونم خوبه با بد😉)عاشق همسرمم..اونم واقعن ‌دوسم‌ داره...دارم‌درس میخونم ‌دانشجوم..بدترین اخلاقم اینه نمیتونم اخلاقای بدمو ترک‌ کنم...بهترین اینه که به شدت راستگوم...ادم ایدال گرایی هستم..از همه چیز‌بهترین... فیمنیست هستم ...بشدت معتقد به برابری زن و مرد...گیر دادن شوهر رو پای توجه و علاقه نمیزارم..وقتی برام گل میخره میزارم پای علاقه و توجه...دوستون دارم
کارت ملی و شناسنامه شو ببر   یواشکی  کارت ملی و شناسنامه خودتم ببر  بزن به نامت . ...

واي ن اينطوري ميترسم خودم ببرم ب نام كنم

سيمكارت مخفيم نميشه بالاخره ي روزميتونه بره مال همينو بگيره

کار بد کردی ننه مگه.من الان پیرزن شدم ب اسم خودم نیس ولی تا حالا برام مهم نبوده.طلا که پاک چه منتش ب خاکه

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
اره بابا ازاول گفته بود خودش بخاطرهمين ب اسم خودش ميگيره

من ک سیم کارتم از اول ب اسم خودم بوده حتا شده چندبار سیم عوض کردم بابام اصلا نگفته چرا اینکارو کردی!

2706