2726

عکس دست راستم رو میزارم پست بعد 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

😐😐😐

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوستدارم ولی بلد نیستم  

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2728
عمرت بلنده خوشبختی روپیشونیت نشسته یه ادم مایه دارمیاد خواستگاریت🌷

من که عکس دستمو نزاشتم که 😊😊😊

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

کی برا من میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

میتونید بگید چندسال عمر می کنم؟ چندتا بچه خواهم داشت؟ 🤔 

2706