2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرم نیسان داره .حدود دوهفته سه هفته پیش یه نیسان نود رو می گفت ,صد میلیون گذاشته بودند

چ خبرههههههه‌ نیسان و این‌ حرفا😂😂

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
آره بابا صفرش ۱۵۰ تومن بیشتره

واااایییبیی😂😂

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738
اهوم مرسی  درآمدش خوبه  چه کاری انجام میده باهاش

البته قیمت دیزل رو گفتم.وگرنه دوگانه کمتره.درامدش خیلی خوبه .جا بیافتید بطور میانگین روزی پانصد تا هفتصد درامد داره که اگر نصفش هم برای هزینه های جانبی ماشین هم بره بازم خوبه.ولی شوهرم میگه ایسوزو خیلی راحتره که خیلی گرون شده.یکمی هم شوهرم بابت این که از راننده انتظار دارن کارگر هم باشه ناراحته .شوهرم با شغلهایی مغازه داری که یکجا بخوان باشند مشکل داره با این شغل راحت تره

البته دیزل.دوگانه یا بنزینی کمتره.پس شما تو باغ قیمت ماشین ها نیستید.

تو باغ‌ هستم گلم‌ ولی نیسان‌ رو ماشین‌ نمیدونم‌ گلم‌ . قیمت نیسان‌ رو میخوام چکار ‌ خوشم‌ نمیاد اصلا  از این‌ 

تو باغ‌ هستم گلم‌ ولی نیسان‌ رو ماشین‌ نمیدونم‌ گلم‌ . قیمت نیسان‌ رو میخوام چکار ‌ خوشم‌ نمیاد اصلا ...

خب این که نیسان رو ماشین بدونی یا ندونی یا خوشت بیاد یا نیاد چه ربطی به قیمتش داره.منم مثلا از اتوبوس خوشم نمیاد ولی قیمتش دو میلیارده

خب این که نیسان رو ماشین بدونی یا ندونی یا خوشت بیاد یا نیاد چه ربطی به قیمتش داره.منم مثلا از اتوبو ...

نظر شخصیم‌ بود، از هر ماشيني به خصوص‌ نیسان خوشم‌ نمیاد ، 

ناراحتی نداره، چون  شما‌ نیسان دارید 

نظر شخصیم‌ بود، از هر ماشيني به خصوص‌ نیسان خوشم‌ نمیاد ،  ناراحتی نداره، چون  شما‌ نیسان ...

عزیزم چرا ناراحتی.ادم هر چیزی داشته باشد بابتش خوشحاله.نداشته ها ادم رو ناراحت می کنه.سواری هم داریم نیسان هم ماشین کاره.ای کاش ده تا نیسان داشتیم تو حیاطمون پارک بود

عزیزم چرا ناراحتی.ادم هر چیزی داشته باشد بابتش خوشحاله.نداشته ها ادم رو ناراحت می کنه.سواری هم داریم ...

از رانندگی نیسانی‌ ها اصلا خوشم نمیاد ، بلا نسبت‌ همسر شما بعضی ها انگار گاری‌ سوارن‌ خیلی بد‌ هستن

2706