2726
عنوان

بچه ها کاوازاکی اومده شهرمون

1962 بازدید | 69 پست

وای دارم از استرس واظطراب میمیرم بچه ها کاوازاکی اومده پنج شیش تا بچه تاالان گرفتن علائمش بدنشون کهیر میزنه اسهال وحالت تهوع شدید قلب بشدت درگیر میشه زبان تو دهن بزرگ میشه تا بچه رو از پا دربیاره بشدت بیماری قوی هست در مقابل درمان داروهاش خیلیییی گرونن طفلی بچه هایی که مبتلا بشن دور از جون زجر کش میشن خدایا بسه دیگه این همه بلا توی کانال شهرمون خوندم خبرش موثقه دعا کنید بچه ها نگرانم😔😔😔

کدوم شهری؟

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کدوم شهر؟

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2706