2726

عااااغاااااا من هیشکی پایه شیطونی و شهربازی و......  ندارم😐

دوستام همه بچه های خوب و مثبتی هستن😅

مثلا دلم میخواد صبح زود دوچرخه سواری کنم

نصفه شبا موتور کراس سوار شم با سرعت بریم

کوهنوردی کنم

شهربازی برم و کلشو سوار شم

شیطونی کنم   از همین شیطونی های ساده 

نصفه شب فیلم ترسناک ببینم

و.... 

عاغا من افسرده شددددددممممم خووو

یکی بیاد من برنامه هامو انجام بدم  و اینکه من یه چیزی که هست  کلا دلم میخواد کارامو با یکی انجام بدم   تنهایی دوس ندارم   مثلا فیلم رو تتهایی حوصلم نمیشه ببینم   

من به یک فرد پایه نیازمندم😐

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

من شوهرم پایه‌س...خودم پایه نیستم....

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط فیلم ترسناک را پایه نیست. بهش التیماتوم دادم اگر دست از ترسش برنداره طلاقش میدم 🤦‍♀️

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

خوشبحالت من دوس دارم کسی دورم نباشه  

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

نامزد مننن

میریم پارک منو میبره تاب بازی🙈

مجبورش میکنم تو خیابون بدوایم😂😂و کلییی چیز دیگ

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
شوھر من پایست اما شیطونیاش ی چیز دیگس

چیا؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
من همشو هستم الا موتور😢

اتفاقا من همشو نیستم فقط موتوررر اونم بالای صدتا سرعت 😍😍 جووووون دلم شمال خواست ☹️

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم 😍 مرد من تو بهترین و خوش اخلاق ترین و مهربان ترین مردی هستی که تا کنون دیده ام عاشقتم زیبای من                 👩‍❤️‍💋‍👨 تو مرا جان و جهانی حضرت یااار 👩‍❤️‍💋‍👨 برای شادی روح خواهر عزیزم صلوات میفرستی 🙏
خوشبحالت من دوس دارم کسی دورم نباشه    

حتما دورت خیلی شلوغه

2706