2703
2553
عنوان

تنهایی من

284 بازدید | 30 پست

من خیلی احساس تنهایی میکنم . دلم میخواد یکیو دوست داشته باشم

( البته شرعی و عرفی ) . نمیشه الکی رو یه نفر کراش بزنی . از هر کی خوشم اومد فرداش فرتی ازدواج کرد . خودمم خواستگار به اون صورت ندارم . یعنی شاید سه سالی یه نفر منو معرفی کنه اونم کسی که واقعا چندان شرایطش برا ازدواج مناسب نیست میاد برام . بعدم خودش پشیمون میشه و میره و نمیاد . خسته ام . تا کی باید این وضع رو تحمل کنم .

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از من خوشت نمیاد واقعن که😌

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2456

با اینکه کلی سرگرمی برا خودم بوجود میارم اما این خلا همچنان حس میکنم 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2714
ارزوتوبنویی بزار زیر قران تا۴۱ روز سوره طه واحزاب وبخون انشاالله یه همسر خوب نصیبت بشه گلم امین

زنده باشی ممنون . لابه لای کدوم سوره بذارم ؟

سر کار میری دانشگاه رفتی چه جوری هستی

تا کارشناسی خوندم .

بعد از هر حمام مخصوصا امروز یه قاشق نمک بریز تو یه بطری اب بعد که غسل کردی همه جای تنت بریز که به کل بدنت برسه بعد بزار خودش خشک شه با حوله خشک نکن خودتو این عمل مریضی ها و امواج منفی رو از بدنت خارج میکنه هر سری که میرید حمام حد اقل هفت بار این عمل انجام بدین هنگام لباس پوشیدن سوره انا انزلنا بخونید سوره هود بخون صبح و عصر دم خونتون اب پاشی کن و دعای یا قادر العدو بخون انشالله مشکلت حل میشه

2706