2737
2734
عنوان

یه حشراتی اومدن خونمون ولی نمیدونم چیه ؟؟ کسی میتونه کمک کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 7528 بازدید | 72 پست
عزیزم سوسک المانی هست توی نت سرچ بزن!! تنها راهش حشره کش کامن هست. سوسک هایالمانی توی چوبهای ام دی ...

سوسک آلمانی نیست. از خانواده خرخاکیه

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
اسپری بایوکیل چیه ؟؟ من از اسپری حشره کش تارومار استفاده کردم

اون فقط میکشه و دونه هاش رو از بین نمیبره

به سم فروشی ها بفرمایید بایو کیل خودشون میدن اسپری مایع هست و نه گاز

تنها گناه ما طمع بخشش تو بود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه فکر نکنم ساس باشه ...... اصلا نیش نزده  بچه کوچیک هم تو خونه دارم ..... خداااااا

ن بابا ساس نیست،من دیدم اینجوری نیست،ساس مث عدسه قیافش انگار عدس دستوپاداره اونجوریه،این مث خرخاکیه

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2728
2738
عزیزم سوسک المانی هست توی نت سرچ بزن!! تنها راهش حشره کش کامن هست. سوسک هایالمانی توی چوبهای ام دی ...

آره میتونه این باشه،پماد اِمها هم عالیه بگیربمال ب جاخای مختلف ریشه کن میشه

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
اگه خرخاکی باشه ، قابل تحمل تره  روی بدنش به نظرم نرم هست .... یعنی مثل سوسک نیست که یه لایه س ...

میدونم چی میگی تو خونه ما قشنگ رژه میرن هم خرخاکی هم این فامیلشون. نیش اینا ندارن اصلا خیالت راحت

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
دوست عزیز تخم های این با دمپایی از بین نمیره و حتما باید از راهکارهای موثر استفاده کند.

نگفتم ک از بین میره بهش گفتم ببره بیرون بکشتش ببینه خون میاد یا نه

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
اینا اسمشون سیلور فیشه از خانواده خرخاکی هستن این بچه کوچیک ست که دانشگاه رفته واسه خودش تخصص گرفته

نه عزیزم این ماهی ابی نقره ای نیست اونا فرق دارن از نشاسته کاغذ و پارچه و اینا تغذیه میکنن تونا درازترن و شاخک های بلندی دارن 

2706