2726
عنوان

دوستای مهربونم بهم کمک میکنید.بهتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 64 پست
اره گلم. باید همین کارو کنم ولی خیلی دوسش دارم.میخوام بذارمش کنار ولی بعد پشیمون میشم میگم نه بذار ...

دوست داشتن چیه بابا بزار کنار این حرف ها رو وقتی واسه خودت کسی بشی یه ادم با شخصیت بیاد تو زندگیت ده برابر بیشتر از این عاشقش میشی جوری ک ب این روزات میخندی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست داشتن چیه بابا بزار کنار این حرف ها رو وقتی واسه خودت کسی بشی یه ادم با شخصیت بیاد تو زندگیت ده ...

اینم خوبه.با شخصیته ولی متاسفانه همش میگه من ازدواج نمیکنم.اگه ازدواج میخوای برو

2728
عزیزم یروزمیگیرزه عین...پشیمون میشی ازکارات حالانمیگم حتمادرس بخون ولی بروارایشگری ویاهرچیزدیگ پسر ...

اره هیچکس لیاقت یه قطره اشک ما دخترا رو نداره تا وقتی ک اینجور ضعیف باشی نمیتونی رابطه خوب داشته باشی یه روز ک گند بزنی به طرف و باهاش بدرقتاری کنی ببین چطور برات میمیره 

همه انگیزمو از دست دادم

ببین اون لایق کنار شما بودن نبود وگرنه ارامش و حس خوب بهت میداد ...‌حتی اگرم میرسیدین بهم بازم دعوا و مسکل داشتین ....اول درساتوووو خوب بخون به هدفت برس بعدکنار یه ادم لایق قرار بگیر والا اقایون غیر اعصاب خوردی هیچی ندارند 😁

ببین اون لایق کنار شما بودن نبود وگرنه ارامش و حس خوب بهت میداد ...‌حتی اگرم میرسیدین بهم بازم دعوا ...

میام نی نی سایت احساس میکنم هیچ مردی لایق نیست و همشون خیانت کار و خسیسن😂

عزیزم مرسی خیلی خوب راهنمایی میکنید شما چندسالتونه؟ من 21 سالمه

منم ۲۱ سالمه و از همین راهی ک تو میگی رقتم دیدم ب جایی نرسیدم و طرز فکرم رو تغییر دادم اما دیگه گند خورده بود به زندگیم خودم خرابش کرده بودم من شاگرد اول بودم بخاطر همچین ادمای با شخصیت ک میگی درسم داغون شد سال اخر ۷تا درسم رو افتادم اما کنکور قبول شدم فرض کن چون اون ۷تا رو خالی میدادم برگه رو که شرسع بیام بیرون پیش یه پسر باشم و الان فقط افسوس بعد یکی خیلی مسخره اومد تو زندگیم خیلی مسخره و خنده دار عاشقم شد خیلی خنده دار اومد جلو و خیلی نا باورانه ازدواج کردیم شاید تو بگی پسره با شخصیته اما من نمیگم ک شخصیت ظاهریش بعضی ها بیشعور و کثافتن من تجربه داشتم ک میگم قبل ازدواجم این راه تورو رفتم و الان با شوهرم خیلی خوشبختم چون تا الان شوهرم حس واقعیمو نسبت بهش نمیدونه و همیشه ازش پنهون کردم عاشقشم پدرش هم در اوردم تا باهاش ازدواج کردم اما کسی برای ازدواج ترو بخواد حتی یه قطره اشکت رو هم نمیتونه ببینه

دقیقا نی نی سایت به اینصورته که میگی اما اینجا نه کسی ...کسی رو نمیشناسه ازادی بیان هم وجود داره و با واقعیت تا درصدی نزدیکه وواقعا بعضیااا مشاوره خوب میدن و خدا بهمون عقل داده و میدونیم کدوم به صلاحمونه درس بخووون که راحترین چیز تو دنیا درس خوندنه ...پرسه عشق و عاشقی و ازدواج متعهد سخترین راه ممکنه ..‌درس بخون که دقدقت فقط خودت باشی که هیچکس تو دنیا خود ادم نمیشه و بداد ادم نمیرسه با خودت حال کن.

وای میدونم.ولی نمیفهمم که چی داره به سرم میاد😔

همین که بدونی مسیرت غلطه کمکت میکنه،،، کلیپای انگیزشی جول اوستین ببین عالیه کلی انرژی میگیری

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

ن اینطور نیست اخه طرف نمیاد ک بگه صوهر من عالیه فلانه  فقط زجر کشیده ها میان درد دل میکنن عزیزم اگه واقعا میخوای ی تصمیم تو زندگیت بگیری یه اهنگ براش بفرست و از قلبت و گوشیت بلاکش کن بعد هم شاد زندگی کن من با این اهنگ موفق شدم پای خیلی از ادم های عوضی رو از زندگیم قطع کنم و همشون بعد چند ماه اومدن و التماسم کردن خودکشی کردن اما دیگه فایده نداشت منم هرچی از دهنم در میومد بهشون میگفتم با این اهنگ حتما دانلودش کن براش بفرست عالیه یعنی الانم ک گوش میکنم حس سر زندگی و ازادی بهم دست میده

روتو کم کن از مهدی احمد وند برو دانلود کن بیا بدو

2706