2733
2734
عنوان

توروخدا جواب بدین

382 بازدید | 39 پست

تورو خدا من فقط فردا وقت دارم😞 واسه سنو انومالیم و شوهر بیشرف کثافت جواب نمیده ن خودش ن برادراش کسی نبود یه خیر به من معرفی کنه😢 ثواب میبرین بخدا شرایطم بده ،،توروخدا توهین نکنین

براتون با دل شکستم دعا میکنم،، از حضرت زینب غریب دلشکسته میخوام به تمام ارزوهاتون برسونتون،،نی نی یار توروخدا نترکونی واجبه التماست میکنم، شوهرم ظلم میکنه نی نی یار تو ظلم نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیشده

من قبلا تایپک زدم مدتیه بنا به دلایلی زندگیم خراب شد و اومدم خونه بابام الان باردارم و یه پسرسه ساله دارم که شوهرم ازم گرفتش  ،،وقت سنوگرافی انومالیم رسید ولی ن خودش ن خانوادش جوابم نمیدن زیر بار هم نمیرن هزینه سنو رو بدن میگن پیش هرکی رفتی خودش بده بابامم کارگره و بغیر من دوتا پسر داره و سه تابچه های عموم که یتیمن هم خودش خرح میده😞 تافردا که شنبه بیشتر مهلت  ندارم واسه انومالی و هزینش جور نمیشه

2738
بختم به خواب رفت انگار قدمش نحس بود زندگیم یک ماهه بر باد رفت😞

خب اشتی کن با شوهرت الان پولش جور کنی هزینه ها بعدش میخوای از کجا بیاری عزیز دلم کاش من داشتم بهت میدادم

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
2706