2733
2734
عنوان

کرونا گرفتم

339 بازدید | 8 پست

من از دیروز تب کردم قرص استامینوفن خوردم قطع شد ولی باز که اثر قرص میره تب شروع میشه .درد عضلانی داشتم ولی امروز خوبه درد نمیکنه دیگه

سرفه و گلو درد هم ندارم 

سرفه هام خیلی عادی هست 

البته دو روز قبل موهام خیس رفتم بیرون🤔به نظرتون کروناس یا سرم سرما خورده

خیلی استرس گرفتم

لطفا دعام کنید برسم به عشق دلم من خیلی دوسش دارم 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین دوتاکتری کوچیک یاقابلمه  اب بزاربجوشه ازروگازبردارسرتوبکش نصف قاشق جوش شیرین بریزتوش یه لحطه گازدارمیشه اونو10دقیقه بخورکن بعد10دقیقه دومین کتری رومثل اولی جوش شیرین بریزتوش بخورش کن سرت کشیده باشه ها خیلی برات خوبه وحالتوبهترمیکنه

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢

عزیزم برو دکتر ما از کجا بدونیم😑ولی به کسی نزدیک نشو خدایی نکرده اگه کرونا بود بقیه نگیرن

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
ببین دوتاکتری کوچیک یاقابلمه  اب بزاربجوشه ازروگازبردارسرتوبکش نصف قاشق جوش شیرین بریزتوش یه لح ...

مرسی عزیزم از راهنماییت.قبلا هم اینجور شده بودم ولی خییییییلی شدیدتر 

اما الان خیلی خفیفه نگرانم نکنه کرونا باشه چون سری های پیش تب نمیکردم فقط سرگیجه و گوش درد و حالت تهوع اما الان تب هست و فقط اول صبح حالت تهوع بود

لطفا دعام کنید برسم به عشق دلم من خیلی دوسش دارم 🥺
2738