2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤗🤗سلام دوست عزیز👈👈👈 یه اپلیکیشن هست به نام دکتر ساینا کلی پزشک متخصص داره در همه زمینه ها. شما میتونید به صورت آنلاین از پزشک متخصص مشاوره متنی یا تلفنی بگیرید و هر سوال پزشکی که داشتید رو بپرسید. از لحاظ وقت و هزینه خیلی هم به صرفه است. چون تو این کرونا مطب دکتر هم نمیخواد برید.👌👌👌

2731
علت زدن

باز که اشتباه نوشتی

غلت زدن

بچه ی منم همینه.. 4 ماهشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
بچه من ۲۰ روزشه از ۴ماه سر در نمیارم.. برا من شیرم کمه چیزی تونستید بگید بهم

فقط سعی کن سینتو بگیره و میک بزنه...اینطوری شیرت میاد.

خودتم به خوردوخوراکت برس.تو چاییت گلاب یا گل محمدی خشک شده بریز بخور.

خب خودتو تقویت کن... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

بچه ها مث هم نیستن..من این پسرم 4 ماهگی داره غلط میزنه تا الان که 5 ماهشه...اون اولی نزدیک 5 و6غلط زد...اصلا مقایسه نکن

الهی زنده باشیم و دوران پسا کرونا رو ببینیم...         الهی که سرانجامش مثل پسا برجام نباشه......

قطره شیر افزا 

کنجد

شیرموز

قلم گاو

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

خودت کمکش کن

کنار یه جغجغه تکون بده با دستات غلتش بده بزار یاد بگیره بعضی بچه ها تنبلن

بچه های تپل هم معمولا از تحرک خوششون نمیاد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

شما شربت زعفرون بخور تا اونجایم که میتونی شیرتو بدوش نگران نباش شیر اولش کمه در حد دو سه قاشق اگه هر چی بیشتر بدوشی رگهای بیشتری باز میشن برای شیر من سر بچه اولم نمی‌دونستم شیر خشکی شد ولی دومی خداروشکر شیر خودمو میخوره

رازسانه دم کن بخور

من سیاهدانه روزی یه قاشق چایخوری میخوردم عالی بود

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

ماش پلو.اشدماش..شیر خرما...شیر..رازیانه دم کن...ابگوشت...حریره(البته من فقط بادوم جوش میخورم به حریره اعتقاد ندارم)

الهی زنده باشیم و دوران پسا کرونا رو ببینیم...         الهی که سرانجامش مثل پسا برجام نباشه......
2706