2733
2734

من تازه میخوام ازتوسترم استفاده کنم ازاین بزرگ ها هست میگم این سینی توسترنچسب یعنی مثل تفلون عمل میکنه واسه کیک وپیتزااینایاتویه قالب دیگه بزارم؟میخواستم توی سینی خودش پیتزابپزم؟

عزیزان میشه لطف کنیدواسه شادی روح بابام وحال دلم یه صلوات برام بفرستین🌷🌷🌷🌷🌹🌹

تو قالب کیک بذار. معمولا سینی هاش لعابه من تفلن ندیدم واقعیتش ... ولی در کل چون سینی ش رو نمیتونی دیگه عوض کنی سالم نگهش داری بهتره. ب هر حال تو استفاده زیاد فرسوده میشه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم میشه خریدی که استفاده کنی دیگه.با خیال راحت توش همه چی درست کن بعد بشور سینی رو

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731

من ندارم اما بابام اینا توستر دارن توی سینی خودش پیتزا درست میکنن 

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
تو قالب کیک بذار. معمولا سینی هاش لعابه من تفلن ندیدم واقعیتش ... ولی در کل چون سینی ش رو نمیتونی دی ...

نه فعلاقالب مناسب نداشتم حجم زیادمیخام سینییش همون لعابه فکر کنم یعنی نمیچسبه.

اره عزیزم میشه خریدی که استفاده کنی دیگه.با خیال راحت توش همه چی درست کن بعد بشور سینی رو

ممنون خوشحالم کردی واسه اولین بارمیخام پیتزادرست کنم کیکش که برای بارسوم خوب دراوردم😍😍😍

نه فعلاقالب مناسب نداشتم حجم زیادمیخام سینییش همون لعابه فکر کنم یعنی نمیچسبه.

لعاب میچسبه عزیزم. کاغد شیرین بنداز . اگ نداری کنجد بپاش کف سینی و چرب کن کمتر بچسبه . یا فویل پهن کن(  ولی ته کیکتو با چاقو بتراش ب خاطر الومینیوم فویل بسیار خطرناکه) یا برگه اچار تمیز دست نخورده کامل رو غن بزن بذار

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738
من ندارم اما بابام اینا توستر دارن توی سینی خودش پیتزا درست میکنن 

اگه توسینی خودش بشه که عالیه.

ممنون خوشحالم کردی واسه اولین بارمیخام پیتزادرست کنم کیکش که برای بارسوم خوب دراوردم😍😍😍

نوش جونت.هرچیزی میخری ازش استفاده کن بعد بشور.بالاخره هروسایلی باید قبول کنیم ی عمری داره.نمیشه ی وسیله رو چون ممکن کثیف شه یا از اون حالت نویی میفته تا آخر عمر استفاده نکنیم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
لعاب میچسبه عزیزم. کاغد شیرین بنداز . اگ نداری کنجد بپاش کف سینی و چرب کن کمتر بچسبه . یا فویل پهن ک ...

مرسی عزیزم آره واسه کیک که توتابه تفلون بدون دسته پلاستیک گذاشتم یعنی کاغذباروغن به کیک نمیچسبه؟

مرسی عزیزم آره واسه کیک که توتابه تفلون بدون دسته پلاستیک گذاشتم یعنی کاغذباروغن به کیک نمیچسبه؟

خودم امتحان نکردم دوستم گفت من پیش اومده نداشتم گذاشتم جدا شده. خودم کاغد روعنی نباشه کنجد خام فراوون میپاشم

اگه توسینی خودش بشه که عالیه.

آره بابا چرا نشه فقط موقع استفاده یا شستن خیلی مواظب باش خط و خش نیفته با ابر بشور یا از این اسکاچ های بافتنی استفاده کن یا قاشق و کفگیر یا کارت های مخصوص پیتزا که پیتزا رو برش میزنن به سینی نزن

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2706