2726
عنوان

داداشم رسما رد داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1008 بازدید | 72 پست
ان شاالله

حالا دختره محجبه و سر سنگین بود؟

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حس میکنم خود دختره هم بعدش پشیمون شده .ولی دیگه اب ریخته بر نمیگرده

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2728

داداش منم دقیقا اینجود بود اون که می خواست جور نشد چند جا دیگه رفتیم بازم جواب نگرفت بعد کفت هر چی خودتون بگید مهم نیست کی باشه الان ازدواج کرده پشیمونه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
چه بی منطقین کلا  از اونور چون دختره یه چیز عادی و معمولی خواسته عقد بهم زدین از اینور وسط حال ...

خواستن حق طلاق و مهریه به این سنگینی با هم منطقی نیست. هیچ آدم عاقلی همه هست و نیستش رو به یه نفر که تازه شناخته تحویل نمی ده.

انسان تا زمان مرگ می‌آموزد و رشد می‌کند.

این جریان واسه منم پیش اومد البته ما نگفتیم خونه به اسم دختر...به اسم بابای پسره بود بابام گفت بده به پسرش اونم نداد بابای منم قبول نکرد خیلی شرایط سختیه 

لطفا لایک نکنید
چرا مشگل اش چیع

انگار دوسش نداره .با هم‌خوب نیستن میگه خیلی زنم غر میزنه اصلا آرامش ندارم تو خونه همش عصبانیه و سرم داد میزنه .و بخاطر بچه تحملش میکنم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2706