2726
عنوان

خانمای شیرازی خرید مبل از کارخونه

3694 بازدید | 22 پست

سلام تاحالا شده خودتون برین شهرک صنعتی ی کارگاه ک مبل میسازن مستقیم از اونجا بخرین؟ قیمت بابیرون چقد متفاوت هس؟ برنامه دیوار ک قیمتاشون رو خیلی پایین زدن

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

ما از اونجا خریدیم

بنظرم با وصال تفاوت چندانی نداشت حالا باز خودت اول برو وصال قیمتا بیاد دستت بعد برو اونجا

فقط خوبی اونجا اینه ک تنوعش خیلی بالاتر از وصاله

تو شاهکار خالقی، تحقیر را باور نکن💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما از اونجا خریدیم بنظرم با وصال تفاوت چندانی نداشت حالا باز خودت اول برو وصال قیمتا بیاد دستت بعد ...

میگن کیفیتش خیلی پایینه. وصال کجاس عزیزم. من شهرستانیم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2728
ما از اونجا خریدیم بنظرم با وصال تفاوت چندانی نداشت حالا باز خودت اول برو وصال قیمتا بیاد دستت بعد ...

میشه بگین چ مدلی و چن خریدین؟ 

نگا گلم برو وصال با  عادل آباد من از برای مبلم هم وصالو گشتم هم شهرک صنعتی هم عادل آباد بنظرم م ...

عزیزم قیمتا واقعا فرق داره؟ 

میگن کیفیتش خیلی پایینه. وصال کجاس عزیزم. من شهرستانیم

ما سال ۹۵برای عروسی مبلمون رو از شهرک محراب خریدیم.

مبل راحتی . بیرون تا ۵هم قیمت کردیم ولی ما خریدیم ۱۶۰۰

درسته بچه نداریم . ولی خب خدایی خیلی خوب بود.

من خونم طوریه ک باید ال بخرم. بعدم خونه خودم نیس نمیخام الان هزینه زیاد بدم ی چیز معمولی باشه ک شوهرم اذیته ب خاطرش کمرش زمین بشینه

عزیزم قیمتا واقعا فرق داره؟ 

نه وصال و عادل اباد رنج قیمت هاش تقریبا یکی بود 

ما مبل چستر خریدیم هرکس میاد خونمون خیلی تعریفشو میکنه چون هم طبی هست هم خشگل قبل عید خریدم ۶ میلیون الان ک قیمتا خیلی بیشتر شده

💜👶❤
ما سال ۹۵برای عروسی مبلمون رو از شهرک محراب خریدیم. مبل راحتی . بیرون تا ۵هم قیمت کردیم ولی ما خرید ...

پس شهرک واقعا تفاوت قیمت هس با بیرون

نه وصال و عادل اباد رنج قیمت هاش تقریبا یکی بود  ما مبل چستر خریدیم هرکس میاد خونمون خیلی تعری ...

خودمم چستر خیلی دوس دارم اما الان خونه خودم نیس ب فضای خونم نمیاد

من خونم طوریه ک باید ال بخرم. بعدم خونه خودم نیس نمیخام الان هزینه زیاد بدم ی چیز معمولی باشه ک شوهر ...

مبل ال اگه میخوایی شهرک صنعتی چند مدل خشگل داشتن اونموقع ک من رفتم میگفت سه میلیون و خورده ای تو بازار همونو میدادن ۵ الی ۶ 

حالا برو از نزدیک ببین یه جا هم نرو چند جا برو بپرس 

💜👶❤

فقط یادت باشه اکه از کارخونه خریدی زودتر برو خوب بررسی کن و تحویل بگیر بعد به وانت زنگ بزن بیاد بار بزنه. آخه همش شما را هول میکنن و توخونه اشکالش بهشون بگی میگن تو راه این جوری شده. سخت میگیرن. 

پس شهرک واقعا تفاوت قیمت هس با بیرون

خب هست ولی یه آدم سر و زبون دار ببرید بیشتر هم تخفیف میده.

سرویس خواب هم از اونجا خریدم ۱۳۰۰

یه تولیدی دیگه تو همون شهرک میگفت ۲۵۰۰

خیلی شیک و جدید بود‌.همه عاشق همین میشدن.

الان هم تو دیوار خیلی میزنن

2706