2733
2734
عنوان

کسی میدونه دوره کرونای لعنتی برای مبتلا ها چند روزه س

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کرونا علائم پوستیم داره؟ من یه قسمت دستم انگار خون مردگی شده بعد یه لکه سفید به وجود اومد یه تیکه اش خوب شد یه تیکه اش مونده.

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!
2731

🤗🤗سلام دوست عزیز👈👈👈 یه اپلیکیشن هست به نام دکتر ساینا کلی پزشک متخصص داره در همه زمینه ها. شما میتونید به صورت آنلاین از پزشک متخصص کرونا مشاوره متنی یا تلفنی بگیرید و هر سوال پزشکی که داشتید رو بپرسید. از لحاظ وقت و هزینه خیلی هم به صرفه است. چون تو این کرونا مطب دکتر هم نمیخواد برید.👌👌👌

ویروس داخل بدنت مونده و از بین نرفته،،الانم دیگه حال بدت بخاطر ضعف ریه ها هست نگران نباش اوکی میشی ...

اخه دیگ لاغر شدم چشام گود رفته حس میکنم ضعیف شدم پیگ میتونه شدید بشه... غذا چی بخورم ار بش ابکی خوردم ضعفم بیشتر شدع میشه بگین تغذیم چطو باشه؟ مولتی ویتامین میتونم بخوزم بخاطر ضعفم بعضیا مگین کلسیم دی زینک ب اینا بدتر ویروسو قوی میکنه راسته؟

درست داره میگه اون خانوم تنها مریضی هست که طولانیه دوره بهبودش 

نه عزیزم من پدرم‌‌ گرفته بودن‌‌

دکتر گفت تا چهار هفته حداکثر‌‌ ناقل هستن ، تا دو هفته که کلا ناقل هستن ولی برای احتیاط ما میگیم‌‌ چهار هفته،

الکی بیچاره رو‌نترسونن وقتی چیزی نمیدونن‌‌

کرونا علائم پوستیم داره؟ من یه قسمت دستم انگار خون مردگی شده بعد یه لکه سفید به وجود اومد یه ت ...

والا آدم نمی دونه  دیگه به چی اعتماد کنه چند شب پیش دکتر مردانی تو شبکه خبر گفت ریزش مو هم ممکنه از علائم کرونا باشه

2738
والا آدم نمی دونه  دیگه به چی اعتماد کنه چند شب پیش دکتر مردانی تو شبکه خبر گفت ریزش مو هم ممکن ...

اره اللن یه هفته ست ریزش موم زیاد شده .حتی دلمم چندروزه درد میکنه .نمیدونم از اعصابه یا نه

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!
نه عزیزم من پدرم‌‌ گرفته بودن‌‌ دکتر گفت تا چهار هفته حداکثر‌‌ ناقل هستن ، تا دو هفته که کلا ناقل ه ...

بعد ۴ هفته باهاشون در ارتباط بودین؟؟منظورم اینه به دیدنشون رفتین؟

اخه دیگ لاغر شدم چشام گود رفته حس میکنم ضعیف شدم پیگ میتونه شدید بشه... غذا چی بخورم ار بش ابکی خورد ...

وای نه کی ایما بهت گفته؟من خودم از روز اول دارم کلسیم اهن و زینک میخورم حتما بخور ویتامین دی هم ۴۰۰ بخر روزی یکی بخور

غدا هپ ابکی ولی مقوی بخور یک وعده اون ی وعده میتونی سفت بخکری ولی یک وعده حتما سوپ باشه 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
گلم زنگ برن ۴۰۳۰ یا اورژانس‌‌ سوالاتتو‌‌ بپرس  اینجا یه سریا‌‌ هیچی نمیدونن‌ فقط نگرانی میکنن‌

دکتر گفت که تا دوهفته استراحت 

بعدشم تا ۳ هفته قرنطینه باشی که ناقل نباشی 

ولی این مجبور که سرکار بره

2706