2733
2734

من همیشه قبل از پریود بعضی وقتام همینجوری بی دلیل یهو ۴ ۵ تا جوش میزنم بعد جاشون لکه میشه کلی وقت اینجا دیدم یسریا گفتن راکوتان که خوردن دیگه هیچچوووقت هیچ جوشی نزدن میخواستم ببینم میشه منم بخورم به دکتر بگم بنویسه یانمی ارزه اخه دلم میخواد اصلا بهم جوش نزنه🤦‍♀️ ۲۰سالمه حدودا دوساله که اینجوری شدم قبلش اصلا جوش نمیزد دکترم رفتم هیچ دارویی نداد 🤦‍♀️

خیلی نداشتم ولی تا دماغمو عمل کردم دکترم برام نوشت،بدنبود اما تا قطع کنی باز میان مشکلتو ریشه ای حل کن هرچقدم دارو مصرف بکنی تا مصرف کنی خوبی بعدش ک قطع کنی باز جوش میزنی برو پیش یه دکتر طب سنتی خوب یا اول یسری ازمایش بده شایدم از رژیمته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی نداشتم ولی تا دماغمو عمل کردم دکترم برام نوشت،بدنبود اما تا قطع کنی باز میان مشکلتو ریشه ای حل ...

هیچ مشکلی ندارم دکتر گفت اگه جوش ثابت داشتی دارو میدادم ولی اینا که گاهی میزنه اشکال نداره مال بلوغه اون موقع نزده الان اود کرده🤷‍♀️

2728

عه توام مثل منی

منم می خوام برم دکترپوست

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
هیچ مشکلی ندارم دکتر گفت اگه جوش ثابت داشتی دارو میدادم ولی اینا که گاهی میزنه اشکال نداره مال بلوغه ...

اها .. خب ماسک بزن پس اصلا هم دستشون نزن میگن که اونایی که دوران بلوغ جوش میزنن بعدها پوستشون خیلی بهتر از بقیه است 😁

2738
عه توام مثل منی منم می خوام برم دکترپوست

ولی دکتر فایده نداره محلول و انتی بیوتیکا را تا استفاده کنی جوشا نیستن ول کنی بر میگردن  البته دکتر که به من چیزی نداد چون اونموقع که رفتم جوش نداشتم ولی بهشم گفتم چیزی نداد جز یه ژل شستشو صورت 

توام گاهی جوش میزنی؟ 

اره

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
چندسالته تو ؟ 

۱۸

من خیلی جوش میزنم

قبلا میگفتن مال بلوغه بعد گفتن حامله شی دیگ جوش نمیزنی بعد گفتن فارغ شی صورتت صاف میشه حالا با ی بچه ۴ ماهه مثل نوجوونایی ۱۶ساله جوش میزنم

راکتون خیلی بد و پر عوارضه نمیدونم برم دکتر ب جز راکتون چیز دیگ ای میده یا ن

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2706