2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب حالا گفتی من از الان مرض خارش گرفتم کل صورتم میخاره 

وای خدا جون🤣🤣🤣

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2728

من سر بارداری دخترم ماه گرفتگی شد یادمه شوهرم پنجره ها رو هم بست حتی نمیذاشت نزدیک پنجره بنشینم. به ماه نگاه نکن میگن اگر به ماه نگاه کنی و به قسمتی از،بدنت دست بزنی اون قسمت ماه گرفتگی میشه خواهرم به ماه گرفتگی نگاه کرد و دستش رو زد زیر شکمش الان زیر شکم دخترش کبوده به خاطر اشعه ماه می گن شما هم رعایت کن طوری نمیشه

2738

اره نباید به جایی دست بزنی اگر خبر نداشتی ایراد نداشت ولی حالا ک میدونی چه ساعتی ماه گرفتگی هست نباید دست بزنی.

به هرجای بدنت دستت بخوره همونجای نی نی هم لکه میشه.

مامان من موقع ای ک داداشم رو باردار بود از عمد روی شکمش یک ستاره کوچیک با ناخنش کشیده ببینه راسته یا نه

الان همونجور ک کشیده روی شکم داداشم خط افتاده ولی خب بزرگتر شده ستاره شکلش تغییر کرده

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
من سر بارداری دخترم ماه گرفتگی شد یادمه شوهرم پنجره ها رو هم بست حتی نمیذاشت نزدیک پنجره بنشینم. به ...

خب توی اون مدت فقط به ماه نگان نکردی اوکی بود یا به جاییتم دست نزدی؟

واسه خانمایه باردار

والا پارسال ک ماه گرفتگی بود و منم هفته 36 رفتیم شهرستان اصلا هم نمیدونستم چه خبره امشب،بعدم ک دخترم به دنیا اومد هیچی رو بدنش نبود با این ک اونشب من فقط دستم رو شکمم بود 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2706