2703
2553
واسه نینی خوب نیس میگن...حالا خرافاته یا نه منم نمیدونم. ولی من مامانم موقع ماه گرفتگی دستشو خاروند ...

خوب حالا گفتی من از الان مرض خارش گرفتم کل صورتم میخاره 

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست

عزيزم تا حالا نشنيدم همچين چيزي. پايه ي علمي هم نداره. ❤️ اميدوارم ني ني تو شاد و سلامت بغل كني 😘

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
قدیمیا میگن اگر موقع ماه گرفتگی زن باردار به هر قسمت بدنش دست بزنه روی همون قسمت لک ماه گرفتگی روی ص ...

روی صورت بچه نه همون جایی که مادر دست زده به صورت ربطی نداره یعنی اگه مادر به هلوش دست بزنه رو هلو بچه ماه گرفتگی میشه

هیچ کار خاصی نمیخواد انجام بدی ی چای درست کن یا نسکافه بشین پای تلویزیون نوش جان کن بعدش بگیر بخواب

نسکافه قبل خواب😐

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2714
میگن نباید به ماه نگاه کنیم و جاییمونو نخارونیم وگرنه روی نینیمون لک میوفته😕

بله 

بشین.نماز بخون

مجبوری بری ماهو نگاه.کنی و خودت. بخارونی؟

baby is Loding,please waiteمادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

منم ماهگرفتگی دارم .مامانم میگه دست گذاشته رو شکمش اون شب ماهگرفتگی

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
2706