2733
2734
عنوان

تاپیک تعقیب دیشب یادتونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 60 پست
حتما فکرکردی کسی بیاد از تو کولر میخواد بیاد؟؟😂😂😂😂😂

احتمالا باد کولر فشار میداد زودتر میوفتاد پایین 😂😂😂

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرم بزن ایفونو ی نگا بنداز اونکه نمیدونه...اگه بودش حتما حتما ب شوهرت بزنگ بگو بیاد بگو حالت خوب ن ...

ایفونمونو تا میزنی دوتا لامپ چشمکی وصله به ایفون که شبا بیرون معلوم باشه اونا روشن میشه لامصبا میفهمه دارم نگا میکنم

گل پسرم ،قند عسلم...تو منو انتخاب کردی♥️که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی ،دلت خواست من همدمت باشم.خوش اومدی به زندگی من و بابایی پسر کوچولوی قشنگم♥️🐣
احتمالا باد کولر فشار میداد زودتر میوفتاد پایین 😂😂😂

😂😂😂

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
به حدی استرس دارم که میترسم برم دسشویی حتی 

دختر خوب تو که کاری نکردی چرا همون دیروز ب شوهرت نگفتی 

حالام زنگ بزن اگه امکانش هست بیاد خونه قشنگ همه چیو واسش تعریف کن صبر نکن خدایی نکرده اتفاقی بیوفته بعد بگو

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2738
وقتی اون نگات میکرد تو نگاش نمیکردی؟منظورم توهمون بازاره؟

نه من همینجور که کفشا رو میدیدم میدیدم دنبالمونه اول شک نکردما اما دیدم تو هر مغازه ای میریم هست.حتی رفتیم بستنی بخوریم اومد تو مغازه میخواست به من بفهمونه دنبالمه.خاکبرسره بیشعورش .یعنی من اگه ناخواسته باردار بوده باشم دیشب بچه افتاده 

گل پسرم ،قند عسلم...تو منو انتخاب کردی♥️که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی ،دلت خواست من همدمت باشم.خوش اومدی به زندگی من و بابایی پسر کوچولوی قشنگم♥️🐣
ایفونمونو تا میزنی دوتا لامپ چشمکی وصله به ایفون که شبا بیرون معلوم باشه اونا روشن میشه لامصبا میفهم ...

حالا شایدم نباشش اصلا..اگه خونتون اپارتمانیه چن واحدست از کجا میفهمه ایفون شماست یا اگه فاصلش،زیاد باشه شاید متوجه نشه

نه من همینجور که کفشا رو میدیدم میدیدم دنبالمونه اول شک نکردما اما دیدم تو هر مغازه ای میریم هست.حتی ...

اصلا نترس از،این ادمای کثیف زیاد پیدا میشه..حالا شاید واقعا ی مزاحم بوده ک دیگه رفته پی کارش

ی سوال؟قبل از،اینکه شما برسین اون دم خونتون بود ا ماشینش؟یا تعقیبتون کرد؟

من تو راه دقت نکردم اما تا رسیدیم دیدم یه پرشیا دره خونمونه دیدم همون آشغال  توشه 

حالا شایدم نباشش اصلا..اگه خونتون اپارتمانیه چن واحدست از کجا میفهمه ایفون شماست یا اگه فاصلش،زیاد ب ...

متأسفانه ویلایی هستیم براهمین میترسم اگه آپارتمان بود که هیچ گوهی نمیتونست بخوره 

بعضی از آدما مشکل روانی دارن و خیلی خطرناکن اون آدمی که روی تو کلیک کرده و حتی اومده دنبالت تا خونه تو یاد بگیره حتما یک هدفی داره وگرنه انقدر پیگیرت نمیشد تا دیر نشده به شوهرت بگو مخصوصا که خونه تم ویلاییه نباید ریسک کنی

2706