2737
2734
عنوان

بارداری چقدر استرس داره🤕خانوما میاین یه لحظه به من کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 132 پست
من طبیعی هستم نمیدونم کی دردم بگیره الان میشیم چند هفته؟ بنداز 14😍

احتمالا همین کارو میکنم 

من تو سی ونه سزادین میشم 

الان فکر کنم سی پنجیم ولی تثپر نشده هنوز میگن میگن سی و چهار و دو روز

من که هیچ وقت سر در نیاوردم اینا رو

خدایا تو بساز ... تو بسازی قشنگ تره :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باچه  ولی نشون نمیده هاچون زوده

نه منظورم اینه به دکترت بگو بارداری گلم خودش سونو قلب رو تو دفترچت می‌نویسه برات تاریخ هم میزنه که کی بری 

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️
منم تا چن هفته کمر درد داشتم. الان دیگه خوبم

من ۹ هفته م از اولش داشتم هفته های اول که اصلا نمی تونستم راه برم نه بشینیم 

الان فقط زیر دلم براش هست هنوز

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2728
احتمالا همین کارو میکنم  من تو سی ونه سزادین میشم  الان فکر کنم سی پنجیم ولی تثپر نشده ه ...

من که حساب کردم تازه رفتم سی و هفت پس شما هم سی هفتی 😁

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️
هنوز برای حالت تهوع زوده تقریبا از هفته هفتم شروع میشه

بعضی ها از اول بارداری حالت تهوع دارن تا آخر بارداری ولی بعضی ها دو ماه اول .همه چیز به مکانیسم بدن ربط داره بعضی ها پوستشون خشک و زبر میشه بعضی ها مثل من پرچرب وتیره .بعضی ها خواب آلود و گیج میشن بعضی ها سبک و راحت اینا به مکانیسم بدن ربط داره.

2738
من ۹ هفته م از اولش داشتم هفته های اول که اصلا نمی تونستم راه برم نه بشینیم  الان فقط زیر دلم ...

منم همش حس پریود داشتم. اخه دردام تو دوره ماهانه ام خیلی زیاده. بعد کم کم بهتر شد. شما هم خوب میشی عزیزم

نه منظورم اینه به دکترت بگو بارداری گلم خودش سونو قلب رو تو دفترچت می‌نویسه برات تاریخ هم میزنه که ک ...

مرسی که راهنماییم کردی ایشالا هرچه زودتر وبسلامتی فارغ شی و بیای عکس نی نی رو بزاری منم ببینمش😍😍

برا سلامتی کنجدم صلوااات😍😍😍😍
یکی دو روز کم شد باز شروع شد😞

عزیزم قرص پرگ ایز بخور عالیه،یکم گرونه ولی بدون عوارضه،توی نت سرچ بزن،من ک خیلی راضی  بودم الاندوهفتس تهوعم کلا رفته

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
واسه من که پسره .

ای خدااا خدا حفظش کنه

نمیدونم چرا تموم علائم من دخمله😐😂😂

مثلا پهلو زدم و رنگ موهام قرمزی شده بعدش یکم شکم زدم خط سیاه از نافم به پایین هسش 😐

برا سلامتی کنجدم صلوااات😍😍😍😍
2706