2726

من تهرانی هستم‌الان اصفهانم غریبی خیلی بده همش استرس و دلشوره دارم انگار تو خونم نیستم قوربون تهران و دودمش

کاربرقدیمی بحث کردم لغو کاربری شدم🙄😑 درباره ی اسم کاربریم‌باید بگم‌که شلغم به این معنی که غمام شَل بشن😁😎 و اینکه متاهل و متعهدh❤e

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای نگو تهران چی داره اخه 

تهران همه چی داره چی میخوای که نداره؟ و اینکه مردمش آدمن  اکثرا ولی اصفهان اکثرا شیشه خورده دارن و آدم نیستن

کاربرقدیمی بحث کردم لغو کاربری شدم🙄😑 درباره ی اسم کاربریم‌باید بگم‌که شلغم به این معنی که غمام شَل بشن😁😎 و اینکه متاهل و متعهدh❤e
تهران همه چی داره چی میخوای که نداره؟ و اینکه مردمش آدمن  اکثرا ولی اصفهان اکثرا شیشه خورده دار ...

دوساله میشه تهرانم با همسایه ها فقط در حد سلام اصلا گرم نمیگیرن مردم از تنهایی

دوساله میشه تهرانم با همسایه ها فقط در حد سلام اصلا گرم نمیگیرن مردم از تنهایی

مطمئن باش تهرانی نیستن مهاجرن وگرنه تهرانی اصیل خیلی خون گرمه یا شایدم بالاشهر میشینی

وای نگو تهران چی داره اخه 

نمیگم چیز خاصی داره

میگم غریبی نداره

تهران مثل هنده ۷۲ ملته

هیچکس اصیل نیست همه غریبن فکر کردی فقط خودت تنهایی ؟

نه بابا

خدایا تو بساز ... تو بسازی قشنگ تره :)

ما تهرانیم ولی غریب نیستیم🤪

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2706