2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوبه ماشالا چی براش درست میکنی قدش چقده پسر من ۴ کیلو هم ب دنیا اومد.الان ۱۱ کیلو هست و قدش هم ۹۰ ...

پسر من ۲۷۰۰ بدنیا اومد

اما خیلی بخوره 

سر خوردن شر راه میندازه

اما ماشاالله به قد پسرت بلنده🥰

والا قد پسرم نمیدونم ولی فکر کنم ۸۲ یا ۳باشه

2738
چکار کردی این‌طور شد

الان دختر من ۲سال ۷ماهشه بزرگ شدنش بی تاثیر نیست واینکه من شروع کردم شیر  پاستوریزه دارم بش میدم بعضی مواقع شیره انگور وغیره با اب رقیق میکنم بش میدم بنظرم اینا تاثیر داشته رو دخترم واز اون ور هم شرایط خواب براش فراهم میکنم

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸
پسر منم همینه یه سوال دارم از پوشک میگیرم خونه مامانم اصلا همکاری نمیکنه ولی تو خونه خوبه  ...

ببین پسرم روزای اول میترسید از پی پی ش

اما من انقدر تعریف میدادم ازش😆

میگفتم چه خوشگله قهوه ای 😆 بزرگه گرد درازه و...

وای بیاین نگاه کنین ....۰😆😆😆

اصلا اخ و پیف نمیکردم 

الان عالیه

من خودم باید ظهر بخوابم که انرژی داشته باشم

نخواب خواهرم😅😅😅

من نمیخوابم.بابچم بیدار میشم و شب ۱۲ یا ۱ میخوابم.

یه جا خوندم بچه از دوسالگی به بعد   ظهر نخوابه بهتره.برای مغزش خوب نیست .

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
ببین پسرم روزای اول میترسید از پی پی ش اما من انقدر تعریف میدادم ازش😆 میگفتم چه خوشگله قهوه ای 😆 ...

مرسی عزیزم

امتحان میکنم حتما 😀

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
ببین پسرم روزای اول میترسید از پی پی ش اما من انقدر تعریف میدادم ازش😆 میگفتم چه خوشگله قهوه ای 😆 ...

دارم صبحانه میخورم😫😫😫

پسر منم تشبیه میکنه😷😷😷میگه وای ببین چه شکلی ساختم. این ماشینه.این قطاره.این عروسکه😞😷😷😷

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2706