2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حس بدی داشتی مثلا خجالت میکشیدی بعدش؟

اهوم😬

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

من نمیتونم اصلا جلوی اشکم بگیرم هرجایی باشم وقتی ناراحتم زود گریه ام میگیره پیش خانواده شوهر پیش فامیلها ،دوستا،پیش خانواده خودمم که بسی

خیلی بده،خیلی سعی میکنم جلو خودم بگیرم ولی نمیتونم اون لحظه اختیارم دست خودم نیست،بعدش که اروم میشم از کارم خجالت زده میشم

2728
من امکان نداره بتونم جلوشو بگیرم مگه اینکه برم از اون مکان😨

وای عزیزم یه روحیه لطیفی😊

یکمی تمرین کنی میتونی

منم به قول یک بنده خدایی چشمام به آب شهری وصله ولی انقدر رو خودم کار کردم که تونستم جلوی خودمو بگیرم

2738
منم همینطور خیلی بده اینجوری 

نه بابا منک دیگ برام مهم نی بلخره هرکس ی اخلاقی داره دیگ

همه ک مثل هم نیستن

بعدم هرچی رو ی موضوع بیشتر تمرکز کنی بیشتر برات اتفاق میوفته

گل پسر مامان👦🏻😍♥️🤩
منم خجالت میکشم حالا چیکار کنیم😥

من از بچگی اینطوری بودم زود گریه میکردم اطرافیان هم با اخلاقم آشنان زیاد تعجب نمیکنن ولی خودم ناراحت میشم از این کارم،بخاطر اعتمادبه نفس پایین وضعیف بودن درمقابل مشکلات هست یعنی من وقتی یه مشکل یا ناراحتی دارم فک میکنم دنیا به آخر رسیده و تمام غمهای جهان من دارم

2706