2726
عنوان

چالش رژیم کالری شماری💪ما میتونیممم💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 12745 بازدید | 1298 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خبببب 🎈🎈🎈هرهفته دوشنبه وزنکشی داریم🎈🎈🎈

وزن میکنید و اینجا اعلام میکنید

🎈🎈در ضمن هر شب يك عدد مولتي ويتامين بايد مصرف كنيد
واسه جلوگيري از شُل شدن پوستتون هم ميتونيد آبرسان و كرم هاي تغذيه كننده استفاده كنيد
البته من تجربيات پوست و مو زياد دارم حالا بعدا اگر خواستيد اينجا ميگم

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪
2728
وای عالی شدی چند ماه اینطور شدی

حدود ۷ ماه

۲۰ کیلو تو سه ماه کم کردم

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪

وای دیر رسیدم 

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
شقایق جون اگه ممکنه عکست رو بزار ببینم انرژی بگیرم برالاغری ممنون

گذاشتم عزیزم 

دیدی؟؟

یک ساعت تی اریکس چقد کالری میسوزونه؟

نمیدونم عزیزم تو نت بزن میاره برات

دوباره مبشه لطفا بزاری 

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷

سلام

وزن فعلی ۸۷

وزن هدف اول ۸۴

وزن هدف دوم ۸۱

وزن هدف سوم ۷۸

وزن هدف چهارم ۷۵

قدمم ۱۶۳

من ماهی یک بار وزن میکشم. ۴۰ دقیقه پیاده روی روزانه

البته من از شنبه ۱۰ خرداد شروع کردم

ولی نیاز به همراه و پشتیبان و انگیزه دهنده دارم

شقایق حون خوش بحالت خیییلی خوب شده😍😍

ده روز دیگه میخوام برم خونه مامانم یه ماه اونجام نمیشه اونجا کالری شماری کرد جون سرمون شلوغه همش تو باغ و این ور اونوریم میدونم وزنم بالاتر هم میره لطفااااا کمممممک😔😔

شقایق حون خوش بحالت خیییلی خوب شده😍😍 ده روز دیگه میخوام برم خونه مامانم یه ماه اونجام نمیشه اونجا ...

باید حواست باشه دیگه

کالری شماری نمیکنی باید زیاده روی نکنی

2706