2726

💪💪سلاممم به خانماي با انگيزه و پر انرژي💪💪

خيلي خوش اومدين

اميدوارم كه عااالي باشيد🧡 و بتونیم کنار هم به وزن ایده آلمون برسیم💪

اینجا رژیممون کالری شماریه و هرروز گزارش رژیم و ورزشمونو اینجا میزاریم

اول یه ورق بردارید و وزن فعلی و هدفتون رو یادداشت کنید

(اینجا هم اعلام کنید) 

ادامه پست بعد👇👇👇

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪

✅ از کجا بدونیم باید چند کالری بخوریم ؟؟ باید وزن الانتون رو ضربدر بیست کنید و جواب رو منهای صد

مثلا کسی که وزنش ۷۰ کیلو هست =۷۰ ضربدر بیست ۱۴۰۰ منهای صد ۱۳۰۰    پس روزانه باید ۱۳۰۰ کالری مصرف کنه تا هفته ای یک کیلو وزن کم کنه

⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️حتما حساب كنيد⭕️⭕️⭕️⭕️

٤ - ✅ورزش مهمترين موضوع رژيمه

رژيم بدون ورزش آسيب زيادي به بدن ميزنه باعث ميشه بدن وارد فاز قحطي بشه و عضله ها از بين برن ( ما هدفمون حذف چربيهاس نه حذف عضله و ماهيچه)

پسسسسس هر روز يا نهايت يك روز درميون بايد ورزش داشته باشيد

بهترين راهكار اينه كه شما تو خونه ورزش كنيد اگر باشگاه نميريد

يك گام شمار (قدم شمار )نصب كنيد و تو خونه پياده روي كنيد قدم شمار تعداد قدم هاي شمارو شماره ميكنه مثلا روزي ٤٠٠٠ قدم راه بريد تو خونه

( ⭕️براي خودتون محدوديت نزاريد ؛ محدوديت باعث ميشه به هدفتون نرسيد. مثلا بگيد نههههه تو خونه نميشه پياده روي كرد ؛ تو خونه نميشه ورزش كرد ؛ اينها همه اشتباهه اگه هدفتون مهمه پس ميشه⭕️)

٥- ✅ما تو رژيم كالري شماري به هييييچ عنوان حذف وعده نداريم ( شام نخوريم ناهار نخوريم)

حذف وعده باعث چاقي ميشه نه لاغري

٦ -✅تمام ارزش هاي غذايي بايد تو رژيمتون رعايت بشه و همچنين قند و چربي و كربوهيدرات كم بشه

نميگم قط بشه چون لازمه براي بدن

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک ساعت تی اریکس چقد کالری میسوزونه؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

طریقه ی وارد کردن وزن

براي مثال

وزن فعلي ٨٠

هدف اول ٧٥

هدف دوم ٧٠

هدف آخر ٦٨

سلام اسی منم اومدم انشاءالله میتونیم😍

الان میزارم

سلام منم هستم 

وزن۷۳/۵۰۰

قد۱۶۳

هدف اول ۶۸

هدف دوم۶۳

بچه ها من ۹۰ کیلو بودم با رژیم کم کردم رسیدم به ۶۸ ولی فراموشی و سرگیجه گرفتم رفتم دکتر گف رژیم اشتباه و سرخود گرفتی ویتامینات به حداقل و زیر نرمال رسیده دارو داد که اون داروها اشتهامو بیشتر میکرد دوباره وزنم شد ۷۸ این سری کالری شماری و ورزش کردم یه کم دوباره کم کردم شدم وزن فعلی ولی بازم میخوام کم کنم یه کم بی اراده شدم عید هم سقط داشتم ضعیف شدن شوهره نمیزاره غذامو وزن کنم😢رژیم بگیرم چیکار کنم؟

سلام اسی منم اومدم انشاءالله میتونیم😍

عکسمو گذاشتم عزیزم ببین

2706