2737
2734

عشقم رفته شهرستان نمیدونمم واسه چی اخه شهرستانی رفته که خانوادش هستن ولی احساس میکنم واسه کار رفتم از اونجایی ام که از فوضولی و دخالت بدش میاد دلم نمخواد ازش بپرسم. 

حالا دلم داره میپکه از دل تنگیش وقتی ام که کار داره باهام خشک حرف میزنه. اعصابم خورده. 

فقط دلم خوشه که دوستم داره باهامم خدایی خوبه فقط یه اخلاقایی داره دیگه.

چیکار کنم از دل تنگی در بیارم. من خیلی وابسته و حساسم دارم میمیرم ولی میخوام رابطه مون طولانی بشه بدون هیچ بحث و دعوایی. 

اصلا دلم بحث و دعوا نمیخواد حاضر خودم تو خودم بمیرم ولی دعوا نکنیم.

یه بار دعوا کردیم الکی گفت کات ولی فرداش اشتی کردیم ولی ۱۰ روز تقریبا بی محل بود دیگه ازش خدافظی کردم داشتم میمردم اخه بعد خوب شد باهام. نمیخوام تکرار بشه

چیکار کنم انقدر هی منتظرش نباشم.

دوس پسرته یا شوهر

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
دوستیم

خب زیاد پا پیچ نباش زیادم خودتو وابسته نشون بدی از چش میفتی خودتم اذیت میکنی

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

انقدر ذلیل نباش

یکم عزت  نفس داشته باش

عشق چیز خوبیه اما نه اینکه بخوای اینجوری به التماس و بدبختی بیوفتی

یعنی جی که یکبار دعوا کردین کفته کات؟؟؟؟ از جیزی ناراحتی باید بهش بگی نباید بترسی والا رابطتتو رابطه سالمی نخواهد بود و این تویی که ضربه میخوری

زن زیرک از کانال@VITOOK

چرا تا حرف اینا پیش میاد زن زیرک رو میگن همه. دارمش من نمیتونم رعایت کنم من حساسم توانایی ندارم اونطوری عمل کنم دلم میخواد خودم بلشم تا با سیاست بازی در بیارم

انقدر ذلیل نباش یکم عزت  نفس داشته باش عشق چیز خوبیه اما نه اینکه بخوای اینجوری به التماس و ب ...

اخه دعوای اون موقعمون بد بود منم بلاکش کردم و گفت سواستفاده میکنی از اخلاق من و اونم حرصش در اومد شبش گفت خدافظ صبحش زنگ زد

خیلی حس بدیده منم منتظرم خودش بهم پیام بده و برگرده خیلی روزای سختی بود

وای وای وای من بخاطر همین حالت ها اصلا دعوا نمیکنم. اصصصصصلا حتی بحثم نمیکنم.  توام اشتی کردید حتی ناراحتمشدی دعوا و بحث نکن. البته اگر میدونی دوستت داره و خیانتکار نیستا

2706