2733
2734
عنوان

خانومااااااقيمتشو رو بگين

245 بازدید | 6 پست

نيم سکه آزادي چقده؟

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

بزن گوگل

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه اوه.  من یه بار اینو به یه استارتر گفتم. فقط منو نکشت. از هر فحش و توهینی بود بهم دریغ نکر ...

برای چی؟؟😐حالش خوش نبود

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2728
گفت که دوست نداره از گوگل سرچ کنه و به من ربطی نداره و... با جملات نا مناسب البته. 

بعضیا خود درگیری دارن دیگه

همه تازگیا بد دهن شدن نه فقط نی نی سایتی ها همه 

آره چند روز پیش که رفته بودیم پارک چند تا پسر نوجوون بودن نزدیکم ن. یه حرفایی میزدن که آدم مو به تنش راست میشد. 

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر