2737
2734
عنوان

بچه ها دارین چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 81 پست
اره گلم خونه باز میشه داغش کرد ولی محل کارم جایی نیست برا داغ کردن و رفت امد زیاده بیمار زیاده اکثرا ...

اره مادر منم مغازه داره بیچاره هیچی نمیخوره میترسه گاهی میگه دارم پس میوفتم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
بیخیال تجربه نشون داده دور از جونت اونی ک خیلی میترسه سرش میاد نترس ولی رعایت کن غذای بیرون هم داغه ...

شبا که میام خونه غذای خونگی میخورم محل کارم یکم مشکله اونجا جای گرم کردن نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره مادر منم مغازه داره بیچاره هیچی نمیخوره میترسه گاهی میگه دارم پس میوفتم

من پزشک داروسازم داروخانه میرم مسئول فنی هستم و شرکت داروسازی دانا خیلی سخته رفت امد زیاده مخصوصا تو شرکت کارگر ها رعایت نمیکنن 

2728

🤗🤗سلام دوستان عزیز👈👈👈 یه اپلیکیشن هست به نام دکتر ساینا کلی پزشک متخصص داره در همه زمینه ها. شما میتونید به صورت آنلاین از پزشک متخصص مشاوره متنی یا تلفنی بگیرید و هر سوال پزشکی که داشتید رو بپرسید. از لحاظ وقت و هزینه خیلی هم به صرفه است. چون تو این کرونا مطب دکتر هم نمیخواد برید.👌👌👌