2726
عنوان

برای مامان بزرگم خواستگار اومده😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 6741 بازدید | 243 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داداشمم با خواهرم قهر بودن واگرنه همراهی میکردش 

😑😑😑😑😑...چه ربطی به شقیقه داره

مادر بزرگت شوشو موخواد خب

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2728
به نظرم مخ خواستگار مامان بزرگ استاتر رو بزنیم😂😂😂

خواهرم اون صاحب داره خوب نیس 😂😂😂کیس جدید معرفی کن😂😂وای یاد این افتادم دبیرستان ک بودم رفیقم سر ی جریانی قرار شد کل مدرسه منو کول بگیره نگرفت منم پشت کیفش با کاغذ چسیوندم من شوهر میخوام😂😂😂😂حالا فکر کن برا اینکه ره خودنشون باید از در دبیرستان پسرانه رد میشد😂😂😂😂😂😂😂

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟

🤣🤣خوب چه اشکالی داره

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
داداشم متاسفانه ه و س بازه

مرز های هوس بازی و جابه جا کرده البته من خودم از اون بهتری نیستم ادعایی هم ندارم ولی این دیگه ترکونده لامصب چقدر واسش بازی با احساسات بقیه راحته...

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
خواهرم اون صاحب داره خوب نیس 😂😂😂کیس جدید معرفی کن😂😂وای یاد این افتادم دبیرستان ک بودم رفیقم سر ...

😂😂😂😂

ای شیطون.

کدوم صاحب .اینا که جواب منفی دادن😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
مرز های هوس بازی و جابه جا کرده البته من خودم از اون بهتری نیستم ادعایی هم ندارم ولی این دیگه ترکوند ...

خیلیی خواهرمم با اینکه سنش کمه میگفت هر کنشی واکنشی داره تو با خواهره دیگران هستی برادرای دیگرانم 

خواهرم اون صاحب داره خوب نیس 😂😂😂کیس جدید معرفی کن😂😂وای یاد این افتادم دبیرستان ک بودم رفیقم سر ...

شکوفه زدی بهش اصلا شوخی بامزه ای نبوده   

2706