2726
نمیدونم اصلا کلافم میگم خدایا یا پریود شم یا بفهمم باردارم انقدم کم طاقتم از انتظار بدم میاد شوشو می ...

حامله ای احتمال زیاد .منم همین علائم داشتم برو آزمایش تیتر بتا بده .اگه تازه باشی هم  مشخص میشه .من از کمر درد و شکم درد حال نداشتم هر روز زعفرون میخوردم پریود شم ولی حامله بودم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حامله ای احتمال زیاد .منم همین علائم داشتم برو آزمایش تیتر بتا بده .اگه تازه باشی هم  مشخص میشه ...

حالا بزا به شوشو گفتم توهم فردا بیبی بزن ببینم هاله میفته 😂😂😂دیگه چیکار کنم مارک دیگه ندارن😂😂

2728
حالا بزا به شوشو گفتم توهم فردا بیبی بزن ببینم هاله میفته 😂😂😂دیگه چیکار کنم مارک دیگه ندارن😂😂

ان شاءالله حامله ای .بهم بگو چی شد آخرش، حالا دوست دارید بچه ؟؟؟مال منم خیلی خیلی کم رنگ افتاد آزمایش تیتر بتا دادم تازه اولش بود ۶۰دو روز بعد تکرار کردم ۴۰۰ شد بتام.

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.