2726
عنوان

شامپو😊

172 بازدید | 6 پست

خانم ها این تبلیغ نیست

توی ی تاپیکی من ی محصول معرفی کردم خیلی ها خوششون اومد خیلیا اصلا در جریان نبودن

اسپری شامپو خشک

ی مدل اسپری هست که میزنید به سرتون بدون نیاز ب شست و شو مث شامپو عمل میکنه برا بیرون رفتن های عجله ای

سوالی داشتید بپرسید😊

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  

طبق نظر متخصص پوست و مو ، استفاده از این گونه شامپو ها باعث ریزش شدید مو میشه . مگر در موارد بسیار ضروری که استفاده بشه . حتی گفته شده که استفاده یکبار از این شامپو می‌تونه برای کسانی که مستعد ریزش مو هستن ، مشکل ساز بشه 

برای چربی مو خوبه یعنی ؟من موهام زود چرب میشه هر شب باید برم حموم 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبق نظر متخصص پوست و مو ، استفاده از این گونه شامپو ها باعث ریزش شدید مو میشه . مگر در موارد بسیار ض ...

اره درسته ولی من قید کردم عجله ای😊

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
2728