2726

سلام،من حالم خیلی بده،انگار شوهرم داره بهم خیانت میکنه😭خطشو هک کردم از پریروز تاحالا همش داره به یه شماره ای پیام میده اما نمیدونم چی مینویسه،بهش زنگ میزنه نزدیک ۱۰ دقیقه باهاش حرف میزنه،امروز هم بلند شد خوشتیپ کرد و عطر واینا زد و رفت 

با اینکه باید پیرهن مشکی میپوشید به خاطر عزااداربودنش اما امروز رو رنگی پوشید و رفت😢😢😢 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میشه اولش به اخرش فکر کنی

اینکه چکار کرده رو بذار کنار

اول فکر کن اگر بدترین سناریو در حال وقوع باشه میخوای چکار کنی؟

لطفا اگر میخوای داد و بیداد کنی و بعد باز به همین روشی که هستی ادامه بدی همین الان ول کن قضیه رو

تعقیب میکردی ببینی کجا میره 😐

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

[QUOTE=139866426]سابقه خیانت داره؟رفتارش تغییر کرده ؟چرا بهش شک کردی؟؟[/QUOTنه دوساله ازدواج کردیم،توی این دوسال ندیدم چیزی ازش،فقط یه ماهی میشه یه خانمی بهش پیام میداد که اینم میگفت من کاریش ندارم به خاطر همین دعوامون شد و بینمون خراب شد حالا میبینم از پریروز تاحالا داره به یکی خیلی پیام میده و زنگ میزنه

2706