2726
عنوان

دلم گرفته از دیروز خاله نامزدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2085 بازدید | 156 پست
ت هم از شوهرت یه ایراد بگیر بدونه صد در صد ایده آلت نیس تا هوا برش ندارع

آخه فامیلای من هروقت میبیننش جلو خودش میگن وای خداروشکر چ پسر خوبی به هم میاین  شانس ببین

💗برا حامله شدنم و شفای مادر شوهرم صلوات دعا کنید مرسی💕
آخه حسودی بکنن نکه اینجوری جلو نامزدم مثلا اون روزی یکیشون من دیده به نامزدم گفت این عشق داغی ک ازش ...

ای بابا چقدر اینا بیشعورن....توام ب شوخی جوابشونو بده ...مثلا بگو مردباید سایه سر باشه ابهت مرد ب قدشه و این حرفا...زن ریزه میزه خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم قدم ۱۶۵ قد دوست پسرم ک قراره چندماه دیگه عقدکنیم ۱۹۵....کلا دوست داره از خانمش سرترباشه و کلی ذو ...

وقتی اونا میگن غرورم له میشه ب خودم اجازه نمیدم دیگه از خودم تعریف کنم الکی عین حتما یه لبخند کج کول میزنم

2728
وقتی اونا میگن غرورم له میشه ب خودم اجازه نمیدم دیگه از خودم تعریف کنم الکی عین حتما یه لبخند کج کول ...

خب باید جوابشون ب خوبی بدی و ی جوری بگی ک نامزدت کیف کنه و اونا بدونن ی چی عادیه ک مرد ازنظر قد وهیکل سرتر باشه

ای بابا چقدر اینا بیشعورن....توام ب شوخی جوابشونو بده ...مثلا بگو مردباید سایه سر باشه ابهت مرد ب قد ...

مشکلم همین اونا که میگن لال میشم فقط عین منگولا یه لبخند خنگمیزنم یه وضعی دارم

خب باید جوابشون ب خوبی بدی و ی جوری بگی ک نامزدت کیف کنه و اونا بدونن ی چی عادیه ک مرد ازنظر قد وهیک ...

چطوری یه چیزای بگید ک بهشون بگم 

منم همینم تازه کوتاه ترم‌شوهرم‌دوس داره

منم شوهرم خودش همش میگه این قد دوس دارم فلان ولی وقتی دیروز بعد چن ساعت گفت کفش پاشنه دار ب کل داغون شدم

بنظرمن ک کردا کیف میکنن ازخانمشون تو ی سری چیا سر باشن

دقیقا میگه توجیبی هستی البته شوهرم خیلی لاغز و ضعیفه قد من تا گردنشع 

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم
چطوری یه چیزای بگید ک بهشون بگم 

همینا ک گفتم....باخنده و ناز بگو مردباس قدش ازخانمش بلندترباشه که سایه سرش باشه بعد روتو برگردون سمت نامزدت بگوووووو سایه سرم😍دیگه بگو خب حتما باید مرد قدش بلندترباشه بالاخره مرده و تکیه گاهه....واینکه زن باید ریزه میشه باشه و توبغلی😜

منم شوهرم خودش همش میگه این قد دوس دارم فلان ولی وقتی دیروز بعد چن ساعت گفت کفش پاشنه دار ب کل داغون ...

عزیزم مردا همشون کفش پاشنه دار دوست دارن....البته میگی ک تپلی بخاطرهمین قدت کوتاهترمشخص میشه...لاغرکنی خوب میشی .چون قد ۱۶۰خوبه

2706