2410
2553
عنوان

پرینت متن پیامک

19462 بازدید | 18 پست

خط شوهرم به نام من بوده با دوست دخترش چت می‌کرد روزی 120 یا 130 اینا پیامک داده بهش. چون دختره توی ده هست ک اینترنت نداره با پیامک چت میکردن. الان یه وکیل دیدم میگه میتونی علیه اون شماره شکایت کنی ک مزاحمت بوده بعدا قاضی متن پیامک ها را میخونه اگر ک لازم دونستن پرینتشو دادگاه میده بهت. اصلا هم راجع ب خیانت و اینا دادگاه پرینت نمیده. خوب من میخوام بدونم این بی‌شعور روزی 130 تا پیامک چی به این میگفته. به من میگه دختره مزاحم بوده منم سرکارش میذاشتم دروغگو و وی عوضی میخاد حرفشو باور کنم. اینم بگم در حال طلاق هستم ولی خیلی هم دلم بنده ببینم چقدر نامردی کرده

دیگه در حال طلاقی میخوای چیکار اصن تهشو در نظر بگیر چرا میخوای خودتو اذیت کنی؟😓😧😞

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هر برگه ۳۰۰ تومن

احتمالا روزی ده تا برگه میشه 

تا ۶ ماه هم زنگ و پیامشون تو بایگانی مخابرات میمونه 

اگه شکایت رابطه نامشروع علیه شوهرت کنی با نامه قضایی میتونی پرینت بگیری ک متن پیامک میره برا کارشناس قضایی و اون تشخیص میده رابطشون در چ حد بوده 

اگه نمیخای شکایت کیفری کنی ازون خانم شکایت کن ک مزاحم خطت میشده بعد ک مطمئن شدی رو همون پرینت میتونی هردوشونو محکوم کنی

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
میخوام متنشو بدونم ازش متنفر بشم. 

همونجوری که اوایل ازدواج قربون صدقت میرفت قشنگ ناز میکردی گردنتو قر میدادی تو دلت کیلو کیلو قند آب میشد با خودت میگفتی شوهر منه فقط منو میخواد ناز منو فقط میخره یا نه اونجور که باهات حرف میزد بعد تو دلت قربون صدقش میرفتی همون جوری حساب کن به دختره هم گفتم قشنگ متنفر شو ازش بنظرم اینجور آدما لیاقت ندارن یه پاپاسی هم هزینه کنی باز خود دانی

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
هر برگه ۳۰۰ تومن احتمالا روزی ده تا برگه میشه  تا ۶ ماه هم زنگ و پیامشون تو بایگانی مخابرات م ...

وکیلم میگفت متنشو قاضی میخونه ببینه اگر واقعا مزاحمت هست نمیدن بهت دستور قضایی رو. چکار کنم عزیزم؟؟ 

هر برگه ۳۰۰ تومن احتمالا روزی ده تا برگه میشه  تا ۶ ماه هم زنگ و پیامشون تو بایگانی مخابرات م ...

گفت روابط نامشروع اینقدر زیاده ک نمیدن دستور رو و میخوان زندگیه از هم نپاشه

2714
وکیلم میگفت متنشو قاضی میخونه ببینه اگر واقعا مزاحمت هست نمیدن بهت دستور قضایی رو. چکار کنم عزیزم؟؟& ...

کارشناس قضایی میخونه

اگه واقعا ایمان داری روزی ۱۳۰ تا پیامک بوده حتمااااا ب عنوان مزاحمت ازش شکایت کن

کارشناس قضایی میخونه اگه واقعا ایمان داری روزی ۱۳۰ تا پیامک بوده حتمااااا ب عنوان مزاحمت ازش شکایت ...

آره پرینت گرفتم ولی قاضی میخونه میبینه از جانب خط من. بوده بیشتر پیامکا

گفت روابط نامشروع اینقدر زیاده ک نمیدن دستور رو و میخوان زندگیه از هم نپاشه

اگه شکایت رابطه نامشروع کنی و نتونی ثابت کنی میتونه ازت شکایت کنه اعاده حیثیت کنه ک مجازاتش شلاقه 

فقط ب جرم مزاحمت شکایت کن

آره پرینت گرفتم ولی قاضی میخونه میبینه از جانب خط من. بوده بیشتر پیامکا

بعد میتونی بگی خطت دست شوهرت بوده چون از متن پیامکا تابلوا کی ب کی پیام داده

خاک تو سرش که یه دختر ده و روستایی رو ب تو ترجیح داده عزیزم ت لیاقتت بیشتر از ایناس

آفرین به نکته خوبی اشاره کردی

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2706