2737
2734
عنوان

بیاید بگید این مادر مرده چیکار کنه:/

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمنی:|

آره بابا خودتون برین بخونین آناتومی بدن زنا رو نگا کنین حتی میتونه امتحان کنه به کسی نگه پاشه بره تنهایی دکتر ببینه چی میگه بعد با اینا بره بعدشم نامادریه چه حقی داره اخه همچین چیزی بخاد

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
بابا پرده واقعیت نداره بخدا قرن بیست و یکمههه با خیال راحت بره دکتر اصن استرس نداشته باشه بش میگه سا ...

عزیزم من خودم اونجای دختر خالمو ک بچس دیدم مادر زادی پرده نداره کاملا بازه دکترم بردش براش گواهی گرفته

2728

بنظر می رسه نامادری بدی نیست 

فقط میخاد گواهی سلامت دست دختره باشه تا روزی با نامزدش رابطه برقرار کرد پسره بعدا نزنه زیرش مدرک دست دختره باشه

از کجا خبر داشته باشه که دختره قبلا پردشو از دست داده 

پس زود قضاوت نکنیم...

آره بابا خودتون برین بخونین آناتومی بدن زنا رو نگا کنین حتی میتونه امتحان کنه به کسی نگه پاشه بره تن ...

اینجوری باشه همه میرن اینکارو میکنن ک خیالشون از کرده مطمنه😂ولی خب مطمنم میفمن رابطه داشته یا ن

عکاس کرمان    _mhdyekazemi پیج اینستا جهت هماهنگی
بگو به پسره بگه پسره باید خودش به نامادریه بگه ک من مشکلی با این قضیه ندارم شما چرا جوش میزنی دلم نم ...

منم دقیقا همینو بهش گفتم میگه گفته اگ تو عقد پردتو زد و گردن نگرفت چی ؟بعد خواس طلاقت بده چی

2738
بابا پرده واقعیت نداره بخدا قرن بیست و یکمههه با خیال راحت بره دکتر اصن استرس نداشته باشه بش میگه سا ...

دقیقا همینطوره ک میگی 

دکتر من رفتم معاینه کرد گفت سالمه و برو

دوماه بعد با نامه دادگاه رفتم نامه رو ک دید جوگیر شد نگاه مرد گفت پارگی داره گفتم بابا دوماه دیش خودت گفتی سالمه دید بدجور ضایع شده گفت خب حتما تو این دوماه رابطه داشتی با کسی گفتم احمق جون من دارم جدا میشم‌ شوهرم رو نه ماهه ندیدم گفت حتما با دوست پسرت وارد رابطه شدی😐 هر تهمتی ک بود بهم چسبوند 

منم دقیقا همینو بهش گفتم میگه گفته اگ تو عقد پردتو زد و گردن نگرفت چی ؟بعد خواس طلاقت بده چی

بگو بهش بگه اونش دیگه به خودم ربط داره دوران عقدم شوهرم حساب میشه حلال دوستت باید مظلوم نمایی کنه پیش باباش گریه کنه بگه  چرا وقتی پسره نمیخواد من برم دکتر اون گیر میده مگه بهم اعتماد نداری؟ 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
اینجوری باشه همه میرن اینکارو میکنن ک خیالشون از کرده مطمنه😂ولی خب مطمنم میفمن رابطه داشته یا ن

نه باور کن نمیفهمن 

من سرم اومده ک میگم

تازه من مثلا پزشک قانونی رفته بودم ک میگن آخر تشخیص هستن و اینا

چند تا هم دوست ماما دارم ک میگن پرده رو نمیبینیم از روی ظاهر و زبان بدن طرف بهش میگیم سالمه یا نه ولی بیشتر وقتا میگیم‌سالمه ک یه وقت باعث قتل ناموسی اینا نشیم 

2706