2726
بخامم نمیتونم برم سخته  با شوهرم ماشین بریمم ک اون هست  کالسکه رو میخام چیکار

ببين فكر ميكني 

انقد آدم خسته ميشه 

پسرم پنج ماهشه نميتونه كالسكه بشينه 

وقتي با همسرم بيرون ميريم 

نوبتي بغل ميكنيمً

واقعا از كت و كول ميفتيم

مخصوصا توي مركز خريد ها و پاساژ ها 

از چيزاي غير ضرور بزن  كالسكه رو بخر 

بهترين كالسكه ها هست ٨٠٠ تومن 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
بچه ها من خونم کوچیکه دوقلو دارم تخت کمد نمیخام    میخام صندلی ماشین با گهواره بگیرم شما ...

گهواره بنظرم ضروری نیس زودم کوچیک میشه براشون تا وقتی خیلی کوچیکن که نیاز به حفاظ ندارن بنظرم همون تخت بهتره بزرگتر میشن خوبه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسرم ۱۰ماهشه تاحالا حمام نبردمش کلا تا راه نیفتن نمیتونم ببرم

منم خیلی ترسوام ولی با این وسیله از ۱ ماهگی خودم حمومش کردم عالیه.ماه اول پشیمون بودم از خریدنش ولی الان به همه پیشنهادش میکنم.

حالا من پسر اولمو ۴ماهگی گذاشتم ۷ماهگی دس به مبل و دیوار پا میشد ۱۰ راه افتاد دومی الان ۱۰ماهشه تاز ...

بچها با هم فرق میکنن بچه خواهرم یک سالو یک ماهش شد راه افتاد ایقدم شیطونه که خدا میدونه رو روک هم میزاشت 

2728
همش اینجا الکی پز زیادی میدن دیروز رفتم گرون فروش ترین سیسمونی فروشی شهر ته قیمت تختش که خیلی هم خو ...

مطمئنی سرویس چوب ۱۲۰۰؟؟

من از خود تولیدی گرفتم تخت نوجوانی و کمد و بوفه و میزارایشش شد ۶ تومن....

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
خواهش میکنم کلاه و دستمال سر و ناف بند اینا هم معمولا میزارن مامانم میگه بچه تا زمانی که نافش نیفتاد ...

خوب شد گفتی.میگفتم روشو بپوشونم خوب نمیشه .ناف بندا رو انداخته بودم یه گوشه کمد نزاشتم تو ساک 😁 برم بردارم

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
بچها با هم فرق میکنن بچه خواهرم یک سالو یک ماهش شد راه افتاد ایقدم شیطونه که خدا میدونه رو روک هم می ...

میگم خدا کنه زودتر راه بیفته اینم

اخه خیلی کنجکاوه هی بغل دلش میخواد راه بیفته‌کمتر اذیت میشه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اهان.مرسی.خودم رفتم شیرخشک خریدم گذاشتم تو ساک.میدونم شیر ندارم.سینه هام اصلا تغییری نکردن. دستکش گ ...

منم سینه هام تغییری نکرده بود اصلا هم ترشح نداشتم دخترمم زود بدنیا اومد اصلا فکر نمی‌کردم شیر بیاد از سینه هام ولی اومد.انشاالله واسه شما هم میاد عزیزم.

من فقط صفر برداشته بودم 😮 تو سی و شش هفته وزنش ۳۲۰۰ بود.یعنی الان صفرها تنش نمیشن؟ پمپرزهم فقط یک گ ...

صفر یه دونه بیشتر یک بردار منم بچه اولم چهار کیلو بود اصلا صفر استفاده نکردم حتی برا دومی که 375بود قدشون کشیده شکم پهلوشون بیرون میمونه لباس بیمارستان که دو فکر کنم 😂

خوب شد گفتی.میگفتم روشو بپوشونم خوب نمیشه .ناف بندا رو انداخته بودم یه گوشه کمد نزاشتم تو ساک 😁 برم ...

حتما ببند دختر روش رو هم هی روغن زیتون بریز

ناف بندو هی روزی۴بار عوض کن و بشور

تا کمتر اذیت بشه و زودتر بیفته

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بستگی به برندش داره کالسکه از ۱تومن هس تا۱۳تومن لوازم بهداشتی من دیدم همه فیروز گرفتن خودم ماستلا برداشتم یه کرم کوچکش ۱۷۰تومنه منم دیدم دوستام با ۴۰تومن سیسمونی گرفتن همه قیمت میشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ببين فكر ميكني  انقد آدم خسته ميشه  پسرم پنج ماهشه نميتونه كالسكه بشينه  وقتي با ه ...

اینایی ک کنار همن ک خیلی بده از هیچ جا رد نمیشه

مشت هنیا بچه پشتی اذیت نمیشه؟

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
مطمئنی سرویس چوب ۱۲۰۰؟؟ من از خود تولیدی گرفتم تخت نوجوانی و کمد و بوفه و میزارایشش شد ۶ تومن....

نه هر تیکه ایی که لازمم میشد 

کاملش ۵وخرده ایی درمیومد که من مثلا کمد دارم و بوفه هم میخوام تخت تکی هم یه دونه داشتم از قبل بعدشم تخت نوجوان رو بعدا خودش یکم بزرگتر شد باید بیاد نظر بده همینجوری نمیتونم براش بخرم 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2706