2726
عنوان

چرا من انقدر وابسته ام چرااینطوری شدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 60 پست
قبلا هیلی زنگ میزدم الان خیلی خیلی کم ...خودشم متوجه شده میگ چرا پیام نمیدی میگم نمیخام مزاحم کارت ب ...

درست ترین کار رو کردی، سعی کن خوشی خودت اولویت باشه چون اولویت اول نیستی برای خودت انتظار نداشته باش شوهرت بهت توجه کنه. خودت و دوست داشته باش بگو من الان چی می خوام نه شوهرم

«از بَهر دفع غم به کسی گر بَری پناه، هم غم به جای مانَد و هم آبرو رَود»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشا عزیزمن ایناهمش بهانس زنااگر بخوان یه کاریو انجام بدن حتمااون کارو میکنن مگه چندتا گلدون چقدجام ...

بهانه نیس گلم بنایی داریم تو خونمون جا برای خودم نیس چ برسه گلا

خدایا شکرت
2728
اره بخدا اصلا میرییم مهمونی خانوادشون اصلا انگار من نیستم انگار ن انگار فقط عشقش خواهرشه باهاش تو مه ...

خداروشکر خواهر نداره خانوادشم خوبن 

ولی خودش خیلی بی احساسه ۵ساله ازدواج کردم طعم عشق رو باهاش نچشیدم تاحالا

میخره همه چی برام میاره ولی عشق ی طرف خودش ی طرف

با افتخارهم سیدم هم عربم😗
اره خیلی کارای دیگم کرده ک دلمو شکونده واقعا

والا تجربه من اینه ک هر چقد شما کوتا بیاین یا حس کنن بهشون وابسته هستین بدتر میشن نباید جلوشون ضعف نشون بدی

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
بهانه نیس گلم بنایی داریم تو خونمون جا برای خودم نیس چ برسه گلا

وای دس رو دلم نذار ماهم بنایی داریم ق گلدونامو مثل جوجه ها میکشم اینور اونور البته تو حامله ای حوصله اینکارا برات سخته. فقط پیشنهاد بود

درست ترین کار رو کردی، سعی کن خوشی خودت اولویت باشه چون اولویت اول نیستی برای خودت انتظار نداشته باش ...

اره دقیقا هرچیزیو میزارم شوهرم انتخاب کنه هرکاری ک اون بگه من لنگار ادم نیستم تو خونه

خدایا شکرت

وابسته نباش دلبسته باش یعنی میتونی رفت و آمدت رو بکنی بیرون بری ولی هیچی از عشقت کم نشه ببخشید ولی وقتی عین کنه بچسبی دلزده میشه یکمم برا خودت زندگی کن همش اون تو اولویت هات نباشه

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
چشم عزیز ممنونم

😍😍😍😍💖💖💖💖

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2706