2733
2734
عنوان

چرا من انقدر وابسته ام چرااینطوری شدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 60 پست
اره 

ب چه حقی اینکار کرده مرتیکه!!!! ب نظرم شما خودتونو خیلی ضعیف میدونین و اونو قوی ب خاطر همین انقد وابسته هستین یکم ب خودتون اعتماد ب نفس بدین والا ما زنا از این مردا خ بهتریم خیلیییی این تفکرات جامعه و خاموادس ک ما رو ضعیف کرده

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون هیییییچ سرگرمی نداری که ذهنت درگیر باشه اینهمه وابسته ای یه سرگرمی کاری ورزشی فعالیت هنری چیزی برای خودت دستو پا کن کم کم بهترمیشه منم به کاشت گل و گلدون رو آوردم الان انقد سرگرمم که وقت ندارم آویزون کسی باشم

وقتی خودت میدونی چی بگیم خواهر

تو مهر طلبی تو نت سرچ کن راجع بهش

تاپیکای @دخترگرانبها   نمیدونم چرا ابی نمیشه 

رو بخون 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2728
وقتی خودت میدونی چی بگیم خواهر تو مهر طلبی تو نت سرچ کن راجع بهش تاپیکای @دخترگرانبها   نمیدو ...

یعنی چی خب بیشتر توضیح میدی؟؟اره مثلا میگم دوس دارم اینو بهم بگی از بی محبتی هاش گریه میکنم دلم میشکنه میگ برو ک یه جیزی میگم گریه کنی اصلا منو خوب شناخته

خدایا شکرت

منم با اینکه عاشقش نیستم ولی طاقت دوری و قهر رو ندارم از دیشب نخوابیدم چون قهریم و اون اصلا به چپشم نیس

مردا چقد مغرور وسنگدلن 

البته فقط بازناشون

با افتخارهم سیدم هم عربم😗
2738
ب چه حقی اینکار کرده مرتیکه!!!! ب نظرم شما خودتونو خیلی ضعیف میدونین و اونو قوی ب خاطر همین انقد واب ...

اره خیلی کارای دیگم کرده ک دلمو شکونده واقعا

خدایا شکرت
یعنی چی خب بیشتر توضیح میدی؟؟اره مثلا میگم دوس دارم اینو بهم بگی از بی محبتی هاش گریه میکنم دلم میشک ...

میدونی من خودمم زیاد نمیدونم فقط شنیدم یه چیزای باید حتما خودتو در مان کنی 

تو نت سرچ کن ویژگی افراد مهر طلب

اگه اونجوری بودی بعد بزن 

درمان مهر طلبی 

خیلی بهت کمک میکنن

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
منم با اینکه عاشقش نیستم ولی طاقت دوری و قهر رو ندارم از دیشب نخوابیدم چون قهریم و اون اصلا به چپشم ...

اره بخدا اصلا میرییم مهمونی خانوادشون اصلا انگار من نیستم انگار ن انگار فقط عشقش خواهرشه باهاش تو مهمونی گرم میگیره کنارش میشینه سرسفره تا غذاشو تموم کنه اما منو میگ کنارم نشین زشته

خدایا شکرت
2706