2726

سلام خوبین صبحتون بخیر....مشکل من اینه ک خیلی وابسطه شوهرمم مثلا یه جااون نباشه من نمیرم یا ب من میگ برو خونه اقوامت ک اونا یه شهر دیگن ولی من دائم میگم ن من نمیتونم ازت دور باشم ولی اون میگ برو خوش باش...یا همین امروز خانوادم اومدن ک برن بیرون ولی من میگم شوهرم سرکارع نرم ولش گناه داره و اینا...ولی شوهرم یه سری بخاطر عروسی دوستش ک من گفتم نرو اون میخاس بره دعوا کرد و منو کتک زد ...خودم میدونم رفتارم خیلی ابلهانس بنظرتون چکار کنم نیاز ب کمک دارم؟؟

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه می خوای ازت خسته شده به همین رفتارت ادامه بده باید سعی کنی که وابستگی تو کم‌ کنی، مثلاً تمرین کن اگه زیاد زنگ میزنی یواش یواش کمش کن. با خانواده ات بیرون برو بدون اون 

«از بَهر دفع غم به کسی گر بَری پناه، هم غم به جای مانَد و هم آبرو رَود»
من شوهرم تازگیا عادت کرده منو میذاره خونه باباش خودش میره با پسرخاله هاش ایندفه بهش گفتم دفه دیگه بب ...

شوهر من فقط همون یه دفعه رفت اونم عروسی دوستش اونم بدون من جایی نمیره

خدایا شکرت
اگه می خوای ازت خسته شده به همین رفتارت ادامه بده باید سعی کنی که وابستگی تو کم‌ کنی، مثلاً تمرین کن ...

قبلا هیلی زنگ میزدم الان خیلی خیلی کم ...خودشم متوجه شده میگ چرا پیام نمیدی میگم نمیخام مزاحم کارت بشم.

خدایا شکرت
2706