2726

باشیر دوش بدوش 

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باشیر دوش بدوش بریز دور 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
باید شوهرت مک بزنه راهشو بازکنه ..منم همینجوری شده بودم شوهرم سه ساعت برام مک زد تا راهش بازشد.

😷😲😐

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   

حمام برو زیردوش اب گرم بگیر ماساژ بده راهش بازمیشه...راه دیگه هم ی کاهو رو بذار فریز یخ ک بست بذار روی سینت شوک واردمیشه به سینت..ولی بهترین راه شوهرت مک بزنه سینتو .یگو حتما اینکاررو بکنه وگرنه راهش بازنشه شیر تو سینت خشک میشه...

نمیاد کمه 

وقتی بچه یه ذره مک زد بعدش بدوش چون اون مک زده دیگه میاد بعدش 

در ضمن یا یه سرنگ ده سی سی که سرشو ببری تا بزرگ بشه میذاری جلو سینه ات میکشی شیرت فوران می‌کنه میشه دوشید

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

عزیزم اگه با شیردوش دستی نمیاد باید شیردوش برقی بگیری که قوی تره،حتما بدوش بده نی نی با قطره چکون بخوره،مهمه،حتما باید اینکارو بکنی

سینه هارو هم هر روز خیلی ماساژ بده آروم زیر دوش آبگرم،یا حوله گرم بزار رو سینه،

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
باید شوهرت مک بزنه راهشو بازکنه ..منم همینجوری شده بودم شوهرم سه ساعت برام مک زد تا راهش بازشد.

من با یه سرنگ جیک ثانیه بازشون کردم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

اروم ماساژ بدین و میتونید از کرم ارنیکا هم استفاده کنید..

خوردن و مکیدن نوزاد هم موثره

اب زیادی بنوشید، دوش اب گرم هم کمک میکنه

سوالتونو در nobat.ir مطرح کنید رایگان پاسخ میدن❤❤❤❤❤❤

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
2706