2726
عنوان

لعنت بر دهانی ک بی موقه باز شود

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 31 پست
آخر ای ماه 

به شوهرت بگو بره بهشون بگه خانومم گفت ولی من راضی نبودم بیایم اینجا بعدا به مشکل برمیخوریم و از این حرفا ، اونام دو روز حرفشو میزنن بعد تموم میشه

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به شوهرت بگو بره بهشون بگه خانومم گفت ولی من راضی نبودم بیایم اینجا بعدا به مشکل برمیخوریم و از این ...

شوهرمو راضیش کرده بودن من ب برادرشوهرم میگفتم نمیرم واذیتم میکنن.حالا طوری بود ک شوهرمم متوجه ای رفتار خانوادش شد ک میخان تو جم کوتا بیام وهمه فک کنن تقصیر خودمه

2728

حالا کاریه ک شده 

ولی واقعا چقدر خنگی دختر 

بری تو ساختمون مادر شوور😠

اصلا مادرشوورت فرشته ی هفت عالم تو چرا میخوایی بری اونجا 

اعصابم خورد شد😥😥😥😥

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
شوهرمو راضیش کرده بودن من ب برادرشوهرم میگفتم نمیرم واذیتم میکنن.حالا طوری بود ک شوهرمم متوجه ای رفت ...

عیبی نداره مهم نیست راضیش کرده باشن بگو من یه چیزی گفتم شوهرت بره بهشون بگه راضی هستیم ولی بعدها بیایم اینجا دلخوری پیش میاد و روابط خراب میشه ، سمیهههههه نری هاااااااا از من گفتن

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
حالا کاریه ک شده  ولی واقعا چقدر خنگی دختر  بری تو ساختمون مادر شوور😠 اصلا مادرشوورت ف ...

مادرشوهرم ب شدت دو دره باز کاربلد بامحبت شوهرمو گول میزنه تو سه سوت دیگ حساب کنید خودم چطو گولشونو خوردم.ینی حتی شوهرم بم ی کلمه محبت کنه حسودیش میاد

عیبی نداره مهم نیست راضیش کرده باشن بگو من یه چیزی گفتم شوهرت بره بهشون بگه راضی هستیم ولی بعدها بیا ...

میدونم چاره چیه.شدهرمو باخودشون همراه کردن فقط برادرش از من حمایت میکرد لگد زدم ب بخت خودم😭😭

مادرشوهرم ب شدت دو دره باز کاربلد بامحبت شوهرمو گول میزنه تو سه سوت دیگ حساب کنید خودم چطو گولشونو خ ...

وای سرمو بکوبم 

دیوار

به هیچ وجه نرو

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
اصن خودمم متوجه نیستم تا بخودم میام ک کار ازکار گذشته بار چندمم بود ک جلو برادرشوهرم ضایع شدم ولی ای ...

خب اگه به روت اورد بگو از این همه تنش و استرس خسته شدم گفتم شاید قبول کنم برم طبقه بالا یکم شرایط بهتر بشه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
وای سرمو بکوبم  دیوار به هیچ وجه نرو

۴سال تو ی اتاق پیششون بودم برادرش جدامون کرد وبهمه گف حق ندارن تو زندگی ما دخالت کنن حالا هم بعد ی سال گف ولشون کنید شوهرم ک ب شدت دلش دوباره براشون رفته ای وسط فقط برادرش مخالف بود ومن ک گند زدم ب همه چی

خب اگه به روت اورد بگو از این همه تنش و استرس خسته شدم گفتم شاید قبول کنم برم طبقه بالا یکم شرایط به ...

ب روم ک نمیاره فقط دیگ کاری باهام نداره اگ هرمشکلی پیش اومد طرفداریمو نمیکنه خانمش بم گف ماخودمون مشکلات خودمونو داریم کاری ب ما نداشته باشین دیگ.خط قرمز کل خانوادش همین برادرشه ولی من سادگی درآوردم😭😭😭

۴سال تو ی اتاق پیششون بودم برادرش جدامون کرد وبهمه گف حق ندارن تو زندگی ما دخالت کنن حالا هم بعد ی س ...

تو که یه بار چشیدی اخه چی بگم من بهت

تنها کاری ک میتونی کنی اینه ک نری اونجا به هر بهونه و هر دلیلی میتونی بیاری ک نری بیار 

تو که یه بار چشیدی اخه چی بگم من بهت تنها کاری ک میتونی کنی اینه ک نری اونجا به هر بهونه و هر دلیلی ...

خیلی احمق وزود باورم حالا میفهم چنبار دیگ هم جلوش همینکارو باهام کردن ولی نمیدونستم😭😭قرارداد خونه تمومه اوناهم طبقه بالاشون رو خالی کردن.حالا اگ مخالفت کنم همه ازچشم خودم میبینن

2706