2737
2734
عنوان

لعنت بر دهانی ک بی موقه باز شود

569 بازدید | 31 پست

سلام عزیزان.من باخانواده شوهرم خیلی مشکل دارم آخه همینجور بیخود وبی جهت از سر خودخاهی شوهرمو ب جونم میندازن البت بامحبت فراوان ب اون.از این میان برادرشوهرم سفتو سخت پشتم وایساد وباهاشون دعوا کرد وگف دست از سر ما وردارن وهی میگفتن بیاین طبقه بالامون ولی اون ازمن حمایت میکرد.حالا من چقد سادم دیروز پیششون بودم اونا ک منو تحویل نمیگرفتن تاخودمون بودیم کلی تحویلم گرفتن وجوگیرم کردن حالا جلو برادرشوهرم اینا گفتم آره من میخام برم طبقه بالا باخوشحالی تمام.دیگ حساب کنید جوری ک برگشتیم خونه شوهرمم بم گف تو چقد ساده ای میخاستن جلو برادرم بگن این خودش راضیه فردا هرچ بود بگن کار خودش بود.نمیدونم چرا نمیتونم توموقعیت های مختلف تشخیص بدم طرفم فکرش چیه😥😥خیلی ناراحتم آخه فک کنید اون بخاطر من کلی باخانوادش دعوا کرد وحرفشون زد.تنها پشت من تو ای خونه برادرشه ب شدتم حساسه آخونده اصن نمیشه جمش کردمطمینم الان درموردمن بد فک میکنن ومیگن من بدم😒😒😒

حواست کجاس

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🙄🙄🙄🙄🙄😶😶😶

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2731

امان از آدمایی که سیاست دارن

معلوم نیس در لحظه چی تو فکرشونه 

همیشه برام چندش آورن

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

حالا اسباب کشی کی هست؟!

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

زنگش بزن و بگو پشیمونم و قبله اینکه تو بیای منو جوگیر کردن 

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
2738
چی بگم

کلاامت رو یه دور دور دهن بچرخون اول بعد حرف بزن اینو شوهرم میگه تا میچرخونم کلام رو سکوت میکنم😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
خانواده شوهرم آخرسیاستن منم ساده

اصلا تو جمعشون نباش 

با چنین آدمایی رفت و آمد کاملا اشتباهه

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

آخه از اون آدمایی هس ک نمیشه زیاد باهاش دوس شد البت آدم خوبیه ولی خو حساسه حالا فکرشو بکن زن وبچش جتما راضی نبودن بخاطر من تو رو خانوادش وایسه ولی اون کلی دعواشون کرد قهر کرد باهاشون.حالا مطمینم پشتمو تو ای خانواده از دست دادم

2706