2726
عنوان

مامانایی که طبیعی زایمان کردید

167 بازدید | 13 پست

میشه از تحربتون بگید؟ دردش چجوریه؟ اصلاهیچ تصوری از دردش ندارم. خیلی سخته؟

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.

مثل درد پریودی شدیدهه

ایشالا راحت زایمان کنی 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

یه مثل خدیمی هست می گن تا خودت شکر نخورده باشه دیگری هرچی بگه شکر شیرینه تو متوجه نمی شه منظورش چیه تا خودت بخوری وتجربه کنی  اینم همونه اینجا هرچی بگن طبیعی چطوره جز اینکه وحشت کنی یا بترسی هیچ تجربه ایی کسب نمی کنی 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه سقط دوقلویی به صورت طبیعی داشتم

دردش وحشتتتتنااااک بود😭

الان ک فکر میکنم میترسم طبیعی زایمان کنم

اهورا کوچولوی مامان،عاشقتم.                         برای سلامتی گل پسرم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا

اگه واقعا میخوایی طبیعی زایمان کنی 

از هیییییییچکس هیچی نپرس

بلخره زایمانه عزیزم درد داره 

اگه دو به شک موندی اون موقع بپرس

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

هردوتاش سخته و مشکلاتی به وجودمیاره

حالا طرفداران سزارین میان میگن خیلی خوب بود

طرفداران طبیعی میان میگن خیلی خوب بود

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.

طبیعی درد داره نمیگم درد نداره،ولی فقط نیم ساعت یا ۱ساعت اخرشه،بد که نی نی اومد دیگه هیچ دردی نداری،

من خودم ۲تا طبیعی زایمان داشتم،اگه یه وقت باردار شدم بازم طبیعی میارم،

زندایی و عمم سزارین شدن،از درد بدش داشتن میمردن

زندایم میگفت من گوه خوردم سزارین کردم،

من سر زایمان اولم روزش کلی ناهار مهمون داشتم،اشپزی کردم کارامو رسیدم از ظهر هر چند دقیقه یه درد کوچیک میگرفت و ول میکرد ساعت ۸غروب دردم یکم شدید تر شد رفتم بیمارستان۱۰شب زایمان کردم، ۱۶سالم بود 

دومی هم ساعت ۵صبح دردم شروع شد قابل تحمل بود جوری که فکر نمیکردم درد زایمان رفتم حمام دوش ابگرم گرفتم که اروم شه دیدم اروم نشد کم کم داشت بیشتر میشد زنگ زدم مامانم اومد دنبالم رفتیم بیمارستان مستقیم رفتم زایشگاه

۱۰دقیقه نشد زایمان کردم ۵دردم یواش یواش شروع شد ۷زایمان کردم

سر هر دو بد زایمان هیچ دردی نداشتم،راحت راحت بودیم،

💕💞
طبیعی درد داره نمیگم درد نداره،ولی فقط نیم ساعت یا ۱ساعت اخرشه،بد که نی نی اومد دیگه هیچ دردی نداری، ...

خدا رو شکر مرسی از راهنماییاتون

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.